Logo
Wydrukuj tę stronę

Jasienica Rosielna. Toyota wypadła z drogi

fot. KPP Brzozów fot. KPP Brzozów

     1 października w Jasienicy Rosielnej doszło go groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący toyotą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, wjeżdżając do przydrożnego rowu. Kierowca toyoty doznał obrażeń i trafił do szpitala. 18-latek za spowodowanie tego zdarzenia został pouczony.

Wczoraj (1 października) po godz. 19, policjanci ruchu drogowego zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Jasienica Rosielna. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący toyotą, jadąc od strony Domaradza w kierunku Krosna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. 18-latek kierujący toyotą przewoził pasażerkę. Był trzeźwy. Wskutek tego zdarzenia kierowca doznał obrażeń i trafił do szpitala. Tam udzielono mu pomocy medycznej. 18-latek kierujący toyotą za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został pouczony.

Policja apeluje o ostrożność! Jesienna aura powoduje, że warunki na drogach są coraz trudniejsze i nieprzewidywalne. Jednak pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo zależy w głównej mierze od naszych zachowań. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianypiątek, 02 październik 2020 12:50

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.