Logo
Wydrukuj tę stronę

Dwie osoby ranne w zderzeniu trzech pojazdów

   W Humniskach na drodze wojewódzkiej nr 886 między Brzozowem a Sanokiem, doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Ranne zostały dwie osoby. Policja apeluje o ostrożność.

 

     Do zdarzenia doszło 19 maja, około godz. 15.00, w Humniskach. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 19-letni kierowca volkswagena jadący w kierunku Grabownicy Starzeńskiej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył fiata, którego kierujący oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. W wyniku tego zderzenia fiat został zepchnięty na drugi pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. Funkcjonariusze przebadali kierowców na alkomacie. Wszyscy byli trzeźwi. W wyniku tego zdarzenia ucierpiała kierująca oplem i pasażerka fiata. Obrażenia jakich doznały kobiety na szczęście okazały się niegroźne.

   Ponad trzy godziny na miejscu zdarzenia pracowali brzozowscy policjanci. Droga wojewódzka nr 886 między Brzozowem a Sanokiem przez blisko godzinę była całkowicie zablokowana, później ruchem kierowali funkcjonariusze. Sprawca zdarzenia, 19-letni kierowca volkswagena, został ukarany mandatem karnym. (KPP Brzozów)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.