Logo
Wydrukuj tę stronę

VIII Puchar Prezesa Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec

fot. arch. PZW "Brzana" Nozdrzec fot. arch. PZW "Brzana" Nozdrzec

    3 sierpnia 2014 r. w Izdebkach odbyły się pierwsze otwarte zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec. Natomiast parę tygodni później, bo 24 sierpnia już po raz ósmy zostały rozegrane zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec w Jabłonicy Ruskiej w gospodarstwie rybackim Pana Kazimierza Szpiecha. Zawody zostały zorganizowane z inicjatywy Zarządu Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec. Oba spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno tych młodszych i starszych wędkarzy. Przy pięknej pogodzie po kilkugodzinnych zmaganiach najlepsze wyniki w trakcie zawodów w Izdebkach osiągnęli

w kategorii seniorów:

 I miejsce Czopor Bogdan – 3960 pkt

II miejsce Bujasz Hubert – 3200 pkt

III miejsce Siry Jan – 2790 pkt

IV miejsce Pękala Dariusz 2640 pkt

V miejsce Niedzielski Stanisław 2050 pkt

w kategorii juniorów:

I miejsce Hałas Maciej – 1200 pkt

II miejsce Kiełbasa Piotr - 980 pkt

III miejsce Szkapa Patryk -700 pkt

    Natomiast w Jabłonicy Ruskiej lista zwycięzców przedstawia się następująco:

seniorzy:

I miejsce Potoczny Mariusz - 7320 pkt

II miejsce Libowicz Mariusz - 6280 pkt

III miejsce Bułdys Wiesław – 4490 pkt

IV miejsce Kurdziel Krzysztof – 4030 pkt

V miejsce Romański Mirosław – 3500 pkt

juniorzy:

I miejsce Knap Miłosz 1560

II miejsce Kiełbasa Piotr 1130

III miejsce Kuś Gabriel 50

    Zwycięzcy zawodów wędkarskich z rąk Prezesa Koła PZW „BRZANA” Nozdrzec Marka Owsianego otrzymali puchary, dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe. W ramach sierpniowych zawodów zostały wręczone podziękowania przyjaciołom naszego koła, wśród, których jest Pan Kazimierz Szpiech gospodarz gospodarstwa rybackiego w Jabłonicy Ruskiej oraz Małgorzacie i Jerzemu Wolanin. Spośród członków koła PZW „BRZANA” za wkład pracy na rzecz koła podziękowania i wyróżnienie zostało wręczone koledze Zbigniewowi Knap. W ramach zmagań wędkarskich w Jabłonicy Ruskiej zorganizowana została loteria nagród niespodzianek, które trafiły do uczestników tychże zawodów. Po skończonych zawodach odbył się piknik wędkarski. Były gorące posiłki i napoje, które pomogły zregenerować siły. Wspólne biesiadowanie było również okazją do rozmów i wymiany doświadczeń wędkarskich przy ognisku.

Na uwagę zasługuje fakt, że organizacja takiej formy spędzania czasu znajduje coraz większe zainteresowanie zarówno wśród zawodników jak i kibiców, członków rodzin, znajomych, którzy poprzez swój doping i wsparcie biorą także czynny udział w wędkowaniu.

Marek Owsiany

Ostatnio zmienianywtorek, 23 wrzesień 2014 22:44

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.