Logo
Wydrukuj tę stronę

Świątecznie już w KGW w Humniskach.

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

     Od 18 lutego na zebraniach Koła Gospodyń Wiejskich w Humniskach Panie przygotowywały ozdoby wielkanocne. Spotykały się dwa razy w tygodniu, efektem ich pracy jest „Wielkanocna Wystawa”, którą można oglądać jeszcze 6 marca oraz 15 i 16 marca w Domu Strażaka w Humniskach. Co Panie przygotowywały na tę wystawę przeczytasz TUTAJ.

    Pierwszego dnia wystawę odwiedziło około 50 osób. Niektóre z ozdób pojechały już dziś do Niemiec, bowiem nabyła je osoba, która odwiedziła dziś (5.03) tę wystawę -  mieszkanka Berlina. Przewodnicząca KGW – Agnieszka Kędra jest zadowolona, że udało się zorganizować wystawę. Mówi, że niektóre Panie wykonały 200% planu i uśmiecha się spoglądając na Beatę Bodzioch. 

Koszyki  z makaronu sama wymyśliłam, nikt mi nie podsunął tego tematu i nie były  inspirowane czyjąś inną pracą, to mój własny pomysł...Beata Bodzioch

Szefowa KGW chwali się zaproszeniem tej wystawy na II Forum Kobiet oraz na kiermasz w sanockim Skansenie. Gratulujemy wystawy, życzymy dalszych sukcesów bowiem pierwsze już są. Najważniejszym było to, że udało Wam się  zorganizować…(inf. wł.)

Ostatnio zmienianyczwartek, 05 marzec 2015 19:01

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.