X lat starowiejskiej MAGIS
- Napisał Admin
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
fot. Michał Wolak
18 października w bazylice Wniebowzięcia NMP w Starej Wsi odbyła się uroczystość 10-lecia MAGIS. Po Eucharystii przyszedł czas na wspomnienia minionych 10 – lat a było co wspominać, IX IDM, spotkania kulturalno-fajowe, święto św. Stanisława Kostki na Willi, kurs gitarowy i wspólnie wyjazdy, Wigilię i modlitwy oraz nabożeństwa IDM. Działalność w zakresie szlachetnej paczki czy współpracy z miejscowym Caritas. Wspominani byli także ci, którzy wiele wnieśli w MAGISOWE forum, min. o. Mirosława Bożka, o. Tomka Nogaja czy o. Łukasza Dębińskiego. Wzniosła impreza, warto było tam być, zawsze tu można zyskać coś dla ducha i dla ciała. (admin)
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 październik 2015 22:48
Galeria
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
-
Powiększ
Powiększ
View the embedded image gallery online at:
https://brzozowiana.pl/brzozow/item/2553-x-lat-starowiejskiej-magis.html?print=1&tmpl=component#sigProGalleriac497267103
https://brzozowiana.pl/brzozow/item/2553-x-lat-starowiejskiej-magis.html?print=1&tmpl=component#sigProGalleriac497267103