Logo
Wydrukuj tę stronę

Wystawa obrazów Tadeusza Masłyka w „Galerii na strychu” Brzozowskiego Domu Kultury

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

                   W piątkowy wieczór (23 kwietnia), w „Galerii na strychu” Brzozowskiego Domu Kultury, odbył  się wernisaż wystawy obrazów autorstwa Tadeusza Masłyka z Górek. Przybyli bliżsi i dalsi znajomi oraz przyjaciele artysty - z Brzozowa i okolic ale także m.in. poetka Anna Ziemba-Lonc z  Krościenka, Janina Gąsiewicz-Ataman i Maria Świderska-Pelino z oddziału rzeszowskiego Związku Literatów Polskich, poeta Wiesław Hop z Birczy a także  Ladovan Brenkus – słowacki poeta i tłumacz literacki z języka polskiego, aktualnie zamieszkały w Rzeszowie. Podczas spotkania dyskusjom nie było końca, nie tylko o malarstwie Tadeusza a także o jego  twórczości poetyckiej. Przypomnijmy, że Tadeusz Masłyk jest także członkiem Związku Literatów Polskich, skupionych w oddziale rzeszowskim właśnie. (inf. wł.)

Od Redakcji: Tadeusz Masłyk gościł na naszym portalu już 17 razy,( można to sprawdzić klikając w okienko „szukaj” w prawym, górnym rogu strony-witryny) znamy się od lat, stąd też nie obraził się, że zmieniliśmy w niniejszym tytule jego imię, wpisując imię brata - Janka, również poety, z którym także znamy się długo…Nie mniej jednak przepraszamy Cię za to to faux pas.

PRZYPOMNIJMY – WYSTAWĘ MOŻNA OGLĄDAĆ DO 6 MAJA.

24 KWIETNIA MOŻNA POSŁUCHAĆ JEGO WIERSZY PODCZAS SPOTKANIA W IWONICZU ZDROJU (kino „Wczasowicz”, godz.18.30 w programie „Rozmowy przy wierszu”)

Ostatnio zmienianysobota, 23 kwiecień 2016 22:46

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.