Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej

Fot. Dariusz Barański Fot. Dariusz Barański

1 lutego w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia, w której wzięło udział około 120 osób. Były to babcie i dziadkowie uczniów trzech oddziałów klas trzecich.

Zgromadzeni goście zostali powitani przez Pana Dyrektora Mariusza Hałasika, który złożył im gorące życzenia z okazji Ich święta. Następnie na scenie pojawiły się wnuczęta, które zaprezentowały koncert życzeń przygotowany specjalnie na tę okazję pod kierunkiem ich pań: Barbary Podulka, Ewy Zając oraz Izabeli Zając. Swoją prezentację dzieci zakończyły odśpiewaniem życzeń „Sto lat”. Dopełnieniem tych występów było wręczenie babciom i dziadkom symbolicznych serduszek „DLA SUPER BABCI” I „SUPER DZIADKA.”

W dalszej części uroczystości zgromadzeni goście bawili się przy specjalnie na tę uroczystość przygotowanym repertuarze, na który składały się polki, walczyki, oberki. Widoczna była ścisła integracja pokoleń. Wraz z dziadkami bawiły się wnuczęta oraz obecni na spotkaniu przedstawiciele rodziców, którzy w znaczący sposób wsparli przygotowanie uroczystości.

Były to niezapomniane chwile, pełne radości i rodzinnego ciepła. O wartości tego typu spotkań świadczyć mogą słowa uznania i wzruszeń skierowane do dyrekcji i wychowawczyń ze strony zgromadzonych dziadków.

Podulka Barbara

Fot. Dariusz Barański

Ostatnio zmienianywtorek, 07 luty 2017 19:26

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.