Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Dziecka z Fundacją im. Stanisławy Bieńczak

fot. Weronika Pietrasz fot. Weronika Pietrasz

W sobotę 2 czerwca odbył się kolejny Dzień Dziecka z Fundacją. W tym roku bawiliśmy się na basenie odkrytym w Brzozowie. Imprezę rozpoczęli p. Bieńczakowie, założyciele Fundacji, którzy złożyli wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Na najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji, m.in.: gry i zabawy z nagrodami, warsztaty wypiekania chleba, warsztaty kręcenia lizaków, loteria fantowa, malowanie twarzy, modelowanie balonów i pokaz wielkich baniek mydlanych. Dzieci mogły korzystać z placu zabaw, boiska do piłki plażowej oraz kortu tenisowego.

W tym roku dzień dziecka uświetniły występy młodych artystów z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Brzozowie, Szkół Podstawowych: z Brzozowa, Turzego Pola i Starej Wsi, Gimnazjum w Humniskach. W trakcie imprezy swój debiut miała grupa wokalna Sing Star, składająca się z podopiecznych Fundacji, którzy pod okiem p. Anny Rzepki od marca br ćwiczą swój warsztat wokalny. Na koniec wystąpiła Ania Dąbrowska z Wesołej – laureatka wielu konkursów wokalnych, w tym międzynarodowych, finalistka krajowych eliminacji Eurowizji Junior w 2016 r.

Chętni mogli zmierzyć się z próbą aktorstwa, dziennikarstwa i reżyserowania pod okiem p. Adama Milewskiego – artysty, aktora, trenera i przyjaciela Fundacji.

Partnerem imprezy był MOSiR w Brzozowie. Sponsorami byli: PSB Mrówka Brzozów, Grupa Pracuj.pl, Gran-Pik Liwocz z Brzozowa. Atrakcje dla dzieci zapewnili: Grupa Aviva z Rzeszowa, Firma Karmelkowy Świat z Ustrzyk Dln, Piekarnia Kiełtyka z Łężan. Obsługę gastronomiczną zapewniła Restauracja MYLA z Brzozowa. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwała Firma Poglesz. Gry i zabawy dla dzieci prowadziły panie Anna Rzepka i Anna Brodzicka – Woźniak.  

Bardzo serdecznie dziękujemy p. Bogdanowi Dytko – dyrektorowi MOSiR oraz pracownikom Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego, pracownikom Grupy Aviva, Sponsorom, prowadzącym zabawy i warsztaty, młodym artystom, wolontariuszom oraz wszystkim, który przyczynili się do pomocy w organizacji imprezy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za uczestnictwo i do zobaczenia za rok!!

B i A Bieńczak

Ostatnio zmienianywtorek, 05 czerwiec 2018 14:02

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.