Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Dziecka w fotelu Burmistrza Brzozowa

Dzień Dziecka w fotelu Burmistrza Brzozowa

         W ramach kolejnej atrakcji przygotowanej  z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński  w dniu 3 czerwca br., zaprosił najmłodszych mieszkańców gminy Brzozów do odwiedzenia  miejscowego magistratu.

       Dwie liczne grupy dzieciaków reprezentujące  brzozowskie przedszkola samorządowe wraz  z dyrektorami placówek oraz swoimi opiekunkami  miały w tym dniu okazję bliższego zapoznania się z pracą  Urzędu Miejskiego w Brzozowie. W szczególności Wydziału Spraw Obywatelskich, gdzie z  dużym zainteresowaniem przyswajały wiedzę dotycząca m.in.: procedury wyrabiania dowodów osobistych. Odwiedziły ponadto kasę Urzędu Miejskiego, Wydział Finansowo – Budżetowy, jak również zostały przez pracowników Urzędu Miejskiego zaznajomione z technicznymi aspektami pracy, w tym przypadku obsługą graficznego urządzenia wielofunkcyjnego.

W dniu dzisiejszym również sala narad będąca miejscem posiedzeń Rady Miejskiej w Brzozowie   w której zaprezentowano przedszkolakom film o Brzozowie autorstwa Stanisława Cyparskiego wyglądała nieco inaczej – wyjątkowo i bardzo kolorowo.  Dzieci wśród licznych wielobarwnych baloników  z zainteresowaniem  i skupieniem wysłuchały   wiersza „Okulary” autorstwa Juliana Tuwima, który odczytał Burmistrz Brzozowa. Burmistrz Szymon Stapiński przekazał ponadto na ręce dyrektorów brzozowskich przedszkoli Pani Jolanty Szarek oraz Magdaleny Soboty drobne upominki w postaci  zestawu zabawek. Lecz dzieci czekały na rzecz dla nich jak same wskazały najważniejszą i moment kulminacyjny spotkania a mianowicie na odwiedzenie miejsca codziennej pracy Burmistrza gdzie wcieliły się w rolę Burmistrza Brzozowa. W tym dniu nie tylko fotel Burmistrza Brzozowa, lecz wręcz cały gabinet należał do dzieciaków. Nie zabrakło przyjemnej atmosfery, dobrej zabawy oraz  wielu uśmiechniętych twarzy a jak wszyscy dobrze wiemy  uśmiech dziecka jest rzeczą najważniejszą i zapewne magiczną.

Kto wie, może wśród tych dzieciaków są przyszli pracownicy samorządowi lub nawet  osoba Burmistrza Brzozowa! 

Do zobaczenia za rok

RAVF

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 03 czerwiec 2019 17:46

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.