Logo
Wydrukuj tę stronę

"Co by się nie pomarnowało" i "Monolog zewnętrzny " na scenie Stodoły

fot. SM "Stodoła" fot. SM "Stodoła"

     19.09.’24 w humniszczańskich progach Stodoły. (Humniska 388 Studio Muzyczne "Stodoła") odbyły się 2 spektakle teatralne, start godz. 17.00. Pierwszy "Co by się nie pomarnowało" Julii Eisei z powodu wypadku nie mógł wziąć udziału autor Jerzy Kałduś. Dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia Jurku… Swoją obecnością za Jurka zaszczyci nas Agnieszka Tomaszkiewicz w spektaklu pt. "Monolog zewnętrzny" Tekst Anna Kwiatkowska, reżyseria Sławomir Woźniak. (admin)

Ostatnio zmienianyśroda, 23 październik 2024 15:38

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.