Logo
Wydrukuj tę stronę

"Zdalna szkoła" w Gminie Domaradz

fot. Tomasz Bober UG Domaradz fot. Tomasz Bober UG Domaradz

     Gmina Domaradz w ramach projektu „Zdalna szkoła” pozyskała grant na zakup sprzętu dla uczniów z terenu Gminy. Zakupiono 20 laptopów, trafiły one już do dyrektorów szkół, którzy przekażą je najbardziej potrzebującym uczniom.

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 59.950,20 zł, do 5 szkół podstawowych z terenu Gminy Domaradz trafi sprzęt zaspokajający potrzeby uczniów. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Tomasz Bober

Ostatnio zmienianyczwartek, 07 maj 2020 12:31

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.