Menu

5lat

Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January
NAJNOWSZE:

Zawody łucznicze w Humniskach

fot.arch.ŁKS "Sagit" Humniska fot.arch.ŁKS "Sagit" Humniska

11 marca 2017 w Humniskach na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1  odbyły się XVII Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa i IV Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego. W zawodach wystartowało 99 zawodników z Podkarpacia. Z naszej Gminy  wystartowało  3 zawodników z Górnika Humniska i 13 zawodników z klubu Sagit Humniska.

W zawodach o Puchar Burmistrza Brzozowa nasi zawodnicy uzyskali następujące miejsca:

W Kategorii Open :

Wśród kobiet zwyciężyła z wynikiem 290 pkt Wiktoria Toczek , 3 miejsce zajęła Agata Ryba, 4 miejsce Kinga Kindlarska.

Wśród mężczyzn  2 miejsce zajął Mateusz Ryba z wynikiem 273 pkt , 9 miejsce zajął Kacper Kij, 11 miejsce zajął Jerzy Puchyr.

W kategorii Junior młodszy :

 3 miejsce zajął Dawid Lasek, 4 miejsce Konrad Kij,  4 miejsce  Patrycja Piotrowska.

W kategorii młodzik : 10 miejsce zajęła Ewa Janocha, 14 miejsce Aleksandra Mazur.

W kategorii dziecko starsze :  3 miejsce zajęła Karolina Konieczko z Górnika, 9 miejsce zajęła Ryba Oliwia z Górnika, 10 miejsce zajął Patryk Woś.

W kategorii dziecko młodsze:  4 miejsce zajęła Patrycja Rybczak i  8 miejsce zajął Wojciech Nowak.

Puchary i dyplomy  ufundował Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka.

W mistrzostwach okręgu rozegrano pojedynki w  kategoriach : Open, Junior młodszy, młodzik.

W kategorii Open zwyciężyła Wiktoria Toczek zdobywając złoty medal i tytuł Halowego Mistrza Okręgu na rok 2017, 2 miejsce zajęła Agata Ryba i Mateusz Ryba zdobywając srebrne medale , 3 miejsce zajęła Kinda  Kindlarska zdobywając brązowy medal.

W kategorii junior młodszy: zwyciężył Dawid Lasek zdobywając złoty medal i tytuł Halowego Mistrza Okręgu na  rok 2017, 2 miejsce i srebrny medal zdobyła Patrycja Piotrowska, 3 miejsce i brązowy medal zdobył Konrad Kij.

W kategorii młodzik: 10 miejsce zajęła Ewa Janocha, 14 miejsce  zajęła Aleksandra Mazur.

W kategorii dziecko starsze: 3 miejsce i brązowy medal zdobyła  Karolina Konieczko z Górnika,               9 miejsce zajęła Ryba Oliwia z Górnika, 10 miejsce zajął Patryk Woś.

W kategorii dziecko młodsze:  4 miejsce zajęła Patrycja Rybczak i  8 miejsce zajął Wojciech Nowak.

Medale i dyplomy ufundował Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy z Prezesem Andrzejem Majką. Nagrody ufundował  i wręczył dla zawodników Stanisław Klęba – działacz Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego.

Puchary, medale i dyplomy wręczali: Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka, Dyrektor Zespołu Szkół w Humniskach Lucjan Czech, radny Gminy Stanisław Kułak  , sołtys Humnisk Zbigniew Kwiatkowski, Prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego w Rzeszowie Andrzej Majka.

Poczęstunek dla zawodników ufundował Burmistrz Brzozowa i Wacław Bieńczak właściciel Cukierni  w Brzozowie.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, sołtysowi Humnisk Kwiatkowskiemu Zbigniewowi, radnemu Stanisławowi Kułakowi , Cukiernia Wacława Bieńczak  bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

ZT

Ostatnio zmienianywtorek, 14 marzec 2017 22:36
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne