Menu

5lat

Święto Podhalańczyków w Starej Wsi

Święto Podhalańczyków w Starej…

Za nami święto 21 Br...

Maraton szachowy

Maraton szachowy

    W...

Strzelali łucznicy

Strzelali łucznicy

20 maja 2017 roku&nb...

"Uśmiechnij się Mamo". Koncert Ogniska Muzycznego z okazji Dnia Matki

"Uśmiechnij się Mamo…

W czwartek 25 maja w...

Jan Mieczysław Komski uhonorowany w Birczy

Jan Mieczysław Komski uhonorow…

Jan Mieczysław Komsk...

Piknik rodzinny w Grabownicy Starzeńskiej

Piknik rodzinny w Grabownicy S…

21 maja Rada Rodzicó...

IX edycja konkursu interdyscyplinarnego język angielski i matematyka "OMNIBUS 2017"

IX edycja konkursu interdyscyp…

Zespół Szkół Zawodow...

Stowarzyszenie Ludzi Twórczych na „Spotkaniach z Cepelią na Chmielnej” w Warszawie

Stowarzyszenie Ludzi Twórczych…

Stowarzyszenie Ludzi...

V Mistrzostwa w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec

V Mistrzostwa w szachach o Puc…

W dniu 14 maja w Nie...

Prev Next
Dzisiaj jest: 27 Maj 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Sukcesy szachistów UKS SP1 Brzozów na XVI Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora GOKSiT Polańczyk

Fot. Konrad Ulanowski Fot. Konrad Ulanowski

19 marca w Polańczyku odbył się XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT Polańczyk. W sumie w turnieju wzięło udział 81 zawodników w tym aż 10 z UKS SP1 Brzozów.  Turniej rozegrano na dystansie 7 rund z czasem 15 minut na zawodnika w dwóch grupach wiekowych [open oraz junior], a następnie juniorów podzielono na grupy wiekowe.W wyniku takiego podziału okazało się, że aż 4 grupy wiekowe wygrali nasi zawodnicy i otrzymali puchary, medale i dyplomy. Grupę wiekową do lat 8 wygrał Paweł Sowiński, do lat 10  Dawid Tomkiewicz i Maja Mazurek wśród dziewcząt; do lat 13 Jakub Tomkiewicz a II m zajął jego brat Szymon, III był Remigiusz Florek.

Kazimierz Kozubal

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne