60 lat Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie
- Dział: Powiat
Zapraszamy na relację z obchodów 60-lecia założenia Zespołu Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Brzozowie. W piątek 27 września br. msza święta w Bazylice Mniejszej zainaugurowała rocznicę powstania popularnej "budowlanki", po której pochód ulicami Brzozowa przeszedł do szkoły, gdzie nastąpiła dalsza część uroczystości. Licznie zebrani absolwenci, zaproszeni goście, uczniowie mieli okazję zobaczyć film poświęcony szkole oraz podziwiać akademię szkolną przygotowaną specjalnie na tę okoliczność. Jednocześnie na ręce Dyrektora ZSB - Tomasza Kaczkowskiego swe listy gratulacyjne przesłali m.in. Podkarpacki Kurator Oswiaty - Małgorzata Rauch, Starosta Brzozowski - Zdzisław Szmyd (list odczytał Wicestarosta Jacek Adamski), Burmistrz Brzozowa - Szymon Stapiński, Jan Bałuka - Regionalna Sekcja Oświaty i Wychowania „Solidarność” Regionu Podkarpacie. W galerii fotorelacja, wkrótce również krótkie video. eMWu.










