GOPS Jasienica Rosielna. „Profilaktyka w pandemii…”
- Dział: Gm. Jasienica Rosielna
- Napisał Admin
Brzozowscy policjanci zostali partnerami projektu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej pn. „Profilaktyka w pandemii – wsparcie i ochrona dzieci i młodzieży”. Funkcjonariusze bardzo chętnie skorzystali z zaproszenia i wzięli w nim aktywny udział. W ramach prowadzonych działań, w części teoretyczno-praktycznej mundurowi przeprowadzili pogadanki profilaktyczne i zaprezentowali działanie alkogogli i narkogogli. „Profilaktyka w pandemii – wsparcie i ochrona dzieci i młodzieży” – to nazwa projektu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Jasienicy Rosielnej. Patronat honorowy nad projektem objął Wójt Gminy Jasienica Rosielna Urszula Brzuszek. „Bezpieczeństwo na drodze – mądra ochrona. Bieg po zdrowie” – pod taką nazwą zostały przeprowadzone działania profilaktyczno-teoretyczne. Były one skierowane do uczniów klas VIII ze szkół z terenu Gminy Jasienica Rosielna tj. w Bliznem, Orzechówce, Jasienicy Rosielnej i Woli Jasienickiej. Brzozowscy policjanci…
Czytaj dalej...










