Menu
Dzisiaj jest: 18 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman
plus brzozow
reklama

 

szansaa

Dydnia. Rozdano Certyfikaty Młodego Europejczyka 2015

fot.St. Pytlowany fot.St. Pytlowany

    30 czerwca w Urzędzie Gminy w Dydni odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu "Najlepsi z Najlepszych Młodego Europejczyka". Certyfikaty wręczyli wyróżnionym uczniom Wójt Gminy Dydnia Jerzy F. Adamski i Przewodniczący Rady Gminy Piotr Szul.

Uzyskanie Certyfikatu było zarówno dla laureatów jak i rodziców miłym i wzruszającym przeżyciem oraz motywacją do dalszej pracy.
Certyfikat mogą utrzymać uczniowie za:
- bardzo dobre wyniki kształcenia i wychowania - średnia ocen minimum 5,0, zachowanie wzorowe i szczególne wyróżniającą działalność na rzecz szkoły, a przede wszystkim za:
- udział i osiągane wyniki w konkursach, olimpiadach i zawodach: przedmiotowych, sportowych, artystycznych na szczeblu: gminy, powiatu, rejonu, województwa i kraju,
- pracę w organizacjach szkolnych i pozaszkolnych
- tytuł laureata w konkursach artystycznych na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Laureaci Certyfikatu:
Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Zespole Szkół w Dydni
1. Mateusz Dmitrzak kl. VI a - Dydnia 
2. Julia Mazur kl. VI a – Dydnia 
3. Martyna Rzeszut kl. VI a – Dydnia 

Szkoła Podstawowa w Grabówce
1.Monika Grudz kl. VI - Grabówka
2. Paulina Grudz kl. VI - Grabówka 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce
1. Damian Jatczyszyn kl. VI - Jabłonka 
2. Amelia Kułak kl. VI - Jabłonka 
3. Patrycja Nieznańska kl. VI - Jabłonka 
4. Karolina Rachwalska kl. VI - Jabłonka 

Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Zespole Szkół w Niebocku
1. Karolina Krzysik kl. VI - Niebocko 
2. Wiktor Pierożak kl. VI - Niebocko 

Szkoła Podstawowa w Wydrnej
1. Wiktoria Wojnik kl. VI - Wydrna 

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkoł w Dydni
1. Jagoda Adamska kl. III b - Dydnia 
2. Karolina Pocałuń kl. III b - Dydnia 
3. Daniel Rachwalski kl. III a – Jabłonka 
4. Sławomir Serafin kl. III a – Krzemienna 
5. Monika Węgielewska kl. III a - Jabłonka 
6. Jakub Żak kl. III a – Krzemienna 

Gimnazjum im. Św. Jana Kantego w Zespole Szkół w Niebocku
1. Emilia Biesiada kl. III – Niebocko 
2. Artur Hołówka kl. III – Niebocko 
3. Krystian Oleniacz kl. III - Niebocko 
4. Karolina Pilawska kl. III - Grabówka
5. Aleksandra Rachwalska kl. III - Wydrna 

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dydni
1. Aleksandra Czopor kl. IV cykl 4-letni - Dydnia 
2. Izabela Mazur kl. IV cykl 4-letni - Dydnia 
3. Weronika Nieznańska kl. IV cykl 4-letni – Dydnia 
4. Gabriela Preisner kl. IV cykl 4-letni – Dydnia 
5. Anna Ryń kl. IV cykl 4-letni – Dydnia 
6. Sławomir Serafin kl. IV cykl 4-letni – Krzemienna 

Dla gości uroczystości-  nagrodzonych uczniów, ich rodziców, dyrektorów szkół i zaproszonych gości zaśpiewał prowadzony przez panią Jadwige Rajtar – Żaczek - Zespół Mansarda. 
Podziękowania od Wójta Gminy Dydnia i Przewodniczącego Rady Gminy za zaangażowanie w  rozwój kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Dydnia otrzymali również nauczyciele: Maria Tesznar z Grabownicy emerytowana nauczycielka wychowania fizycznego w  Szkole w Niebocku,  Adam Bieleń z Brzozowa nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Dydni oraz Andrzej Zajdel wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Niebocku. 
Natomiast za zaangażowanie w upowszechnianie kultury oraz dbanie o rozwój Młodych Talentów w Gminie Dydnia podziękowania otrzymali Jadwiga Rajtar – Żaczek opiekun Zespołu Mansarda oraz Krzysztof Bury nauczyciel Szkoły Muzycznej I st. w Dydni.
Na uroczystości zostały również wręczone podziękowania i nagrody finansowe dla dwóch osób które w sposób szczególny rozpromowały Gminę Dydnia na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej tj. Filipa Siwieckiego i Adama Rudy.  
Na zakończenie XI uroczystości wręczenia Certyfikatu Najlepsi z Najlepszych Młodego Europejczyka z krótkim programem muzycznym wystąpił Filip Siwiecki ze swoim nauczycielem Krzysztofem Burym.
Wszyscy nagrodzeni zostali uwiecznieni na wspólnej fotografii. (UG Dydnia)

Fot w galerii – St. Pytlowany

Ostatnio zmienianyśroda, 08 lipiec 2015 17:47
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne