Menu
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

logo321

reklama

Dzień Babci i Dziadka w Wydrnej

fot.arch. Szkoły Podstawowej w Wydrnej fot.arch. Szkoły Podstawowej w Wydrnej

     22 stycznia w Szkole Podstawowej w Wydrnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli babcie i dziadkowie uczniów naszej szkoły. Cała społeczność szkolna włożyła wiele wysiłku i starań,  aby ten szczególny dzień na długo pozostał w pamięci szanownych dziadków oraz zaproszonych gości  w osobach: pani wójt Alicji Pocałuń, pani sekretarz – Edyty Kuczmy, dyrektora ZOS Jolanty Bieda, radnej Gminy Dydnia Iwony Rachwalskiej oraz sołtysa naszej wsi - pani Krystyny Mazur.

     Dla tak wyjątkowej widowni mali artyści przygotowali urozmaicony program artystyczny, podczas którego dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wykazały się także talentem plastycznym, przygotowując galerię portretów dziadków, która cieszyła się ich ogromnym zainteresowaniem. Swoim występem wnuczęta wyraziły wielką miłość   i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowanie za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się występom swoich wnucząt, nagradzając je gromkimi brawami. Nie kryli wzruszenia, słuchając słów o sobie przygotowanych przez uczniów najstarszej klasy i w niejednym oku zakręciła się łezka. Na koniec uroczystości dzieci zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze dziadków świadczą, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

Małgorzata Zarzyka - Cipora

Ostatnio zmienianyśroda, 30 styczeń 2019 11:53
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne