Menu
Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Złoto i 5 brązów małych karateków z Dydni na pucharze Biesa i Czada”

fot. KKKB w Dydni fot. KKKB w Dydni

     8 października w Zagórzu odbył się I Ogólnopolski turniej Karate Kyokushin o Puchar Biesa i Czada w którym brało udział blisko 120 zawodników.

Nasz klub reprezentowało 12 zawodników: Magdalena Nieznańska, Nikola Tyczka, Viktoria Kot, Oliwia Drobot, Gabriel Drobot, Maja Siedlecka, Dawid Pajecki Kacper Wolanin, SzymonWolanin, Norbert Fal, Diana Piegdoń i Milena Harydczak.

Wszyscy nasi mali karatecy zostawili serce na macie, jesteśmy ogromnie dumni ze mamy w klubie taką wspaniałą młodzież która godnie reprezentuje nasz Klub. 

Najlepszym zawodnikiem dzisiaj w naszym Klubie był Gabriel Drobot najmłodszy zawodnik naszej sekcji który wywalczył złoto. Gabryś w pięknym stylu wygrał 3 walki w tym finałową przez ipon (przed czasem). Brązowe medale przywieźli Viktoria Kot, Milena Harydczak,  Nikola Tyczka, Dawid Pajęcki i Norbert Fal. Reszta zawodników pomimo zaciętych walk nie dostała się do strefy pucharowej. Wszyscy walczyli najlepiej jak potrafili, niektórym po prostu zabrakło odrobiny szczęścia. Ale dopiero rozwijamy skrzydła wiec wszystko przed nami. Na dzień dzisiejszy dziękujemy naszym Samurajom za udział , rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Sempai Łukasz Paluch reprezentował nasz klub jako sędzia, z kolei Sempai Katarzyna Kot i Marek Dyka mieli swój debiut przy stoliku sędziowskim . Semapi Krzysztof Kot i Sensei Rafal Hajduk mieli nie lada wyzwanie bo przy 12 zawodnikach uwierzcie ze było co robić.  Gratulujemy Sensei Rafałowi odebrania certyfikatu i czarnego pasa prosto z Japonii  Emocje po tym turnieju zostaną z nami długo ! OSU (KK)

Ostatnio zmienianyczwartek, 20 październik 2022 22:43
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne