Menu
Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
NAJNOWSZE:

białoczerwona

plus brzozow
reklama

„Wylosuj anioła” z Przedszkolem w Haczowie

„Wylosuj anioła” z Przedszkolem w Haczowie

       Do końca listopada można dołączyć się jeszcze do akcji pt. „ Wylosuj anioła” zorganizowanej przez Przedszkole Samorządowe w Haczowie. Celem akcji jest zebranie zabawek i przyborów plastycznych dla dzieci przebywających na oddziale onkohematologicznym w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

       Zabawki można przynosić do Przedszkola do końca listopada. Ze względu na normy sanitarne prosimy darczyńców o przynoszenie nowych zabawek. Pierwotnie miała to być akcja tylko naszego przedszkola. Zainteresowanie innych placówek przerosła nasze oczekiwania mówi koordynująca projekt  w przedszkolu Magdalena Uliasz. Dzieci i rodzice naszego przedszkola  ale i innych dostarczyli nam tyle prezentów dla dzieci leczonych się na Onkohematologii szpitala rzeszowskiego, że zdecydowaliśmy o dostarczeniu do Rzeszowa pierwszej tury prezentów już 22 listopada. Robimy miejsce dla kolejnych podarków, które zbieramy do końca tego miesiąca. Gratulujemy pomysłu, inicjatywy i zaangażowania całej kadrze przedszkola (inf. wł.)

Ostatnio zmienianypiątek, 22 listopad 2019 17:00
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne