Menu
Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

dnibrzozowa1

plus brzozow
reklama
reklama

XII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Tenisie Stołowym Szkół Specjalnych

fot. brzozowiana.pl fot. brzozowiana.pl

    26 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Tenisie Stołowym Szkół Specjalnych. Zawody  zgromadziły 36 osób zawodników z 6 ośrodków Podkarpacia: Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych (SOSW) z Mielca, Ropczyc, Krosna, Frysztaka i Brzozowa oraz Zespołu Szkół Specjalnych z Rzeszowa.

    Kolejny już raz organizatorem mistrzostw był SOSW w Brzozowie. W zakończeniu zawodów wzięli udział: sekretarz Starostwa Powiatowego w Brzozowie - Ewa Tabisz, naczelnik Wydziału Oświaty, Rozwoju Regionalnego i Promocji Powiatu – Stanisław Pilszak oraz dyrektor SOSW w Brzozowie – Barbara Kozak.

    W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Chłopcy młodsi

I miejsce – Rafał Wrześniak SOSW Mielec

II miejsce – Mateusz Dubis SOSW Krosno

III miejsce – Artur Saj  SOSW Ropczyce

Chłopcy starsi

I miejsce - Damian Maciąg SOSW Frysztak

II miejsce – Arkadiusz Kuliga SOSW Krosno

III miejsce – Radosław Sadowski SOSW Ropczyce

Dziewczęta młodsze

I miejsce – Bysłrek SOS Mielec

II miejsce – Magdalena Rachwał SOSW Brzozów

III miejsce – Beata Głodowska ZSS Rzeszów

Dziewczęta starsze

I miejsce - Małgorzata Lassota ZSS Rzeszów

II miejsce – Katarzyna Hersze SOSW Mielec

III miejsce – Alicja Sabik SOSW Krosno

Chłopcy UM

I miejsce – Waldemar Siwak SOSW Krosno

II miejsce – Stanisław Dubis SOSW Krosno

III miejsce – Dominik Saletnik SOSW Ropczyce

Dziewczęta UM

Magdalena Misztak – SOSW Brzozów

II miejsce – Justyna Kramarz SOSW Mielec

III miejsce – Katarzyna Róg ZSS Rzeszów

    Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchar, medal, dyplom i śpiwór, za II miejsca otrzymali medal, dyplom i piłkę a III miejsca uhonorowano medalem, dyplomem i zestawem do tenisa stołowego. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyczwartek, 27 listopad 2014 19:15

Galeria

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne