Menu
Dzisiaj jest: 28 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza
NAJNOWSZE:

zaduszkibaner

plus brzozow
reklama

Duet #talentobranie: Gosia Andrzejewicz, Ola Kędra - Lustro

Zakończenie roku szkolnego w brzozowskim Zespole Szkół Ekonomicznych

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

 24 kwietnia dyrektorzy Zespołu Szkół Ekonomicznych: Jerzy Olearczyk i Jerzy Lasek oraz wychowawczynie klas: IVA - Maria Tympalska, IVD - Anna Kosowska, IVG - Magdalena Nawłoka, IVH - Joanna Wojnicka, IIIE - Małgorzata Włodek i z  IIIF - Elżbieta Olearczyk  oraz uczniowie klas maturalnych - uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. W tym roku szkołę ukończyło 118 uczniów, 82 w klasach czwartych Technikum i 36 w trzecich II LO

Młodsze koleżanki dziękowały  maturzystkom i maturzystom za wspólne chwile spędzone w szkole a przedstawicielka klas maturalnych Monika Rymarz powiedziała między innymi: Panowie dyrektorzy,  na Wasze ręce pragnę złożyć podziękowania dla całego grona nauczycielskiego. Dziękujemy za to, że przekazaliście nam nie tylko podstawy wiedzy programowej lecz także staraliście się wpoić nam zasady moralne…Przyszliśmy tu  trzy lub cztery lata temu, świat wówczas wydawał nam się zupełnie inny, wszystko wokół było piękne i pełne kolorów. Wychodzimy dziś dojrzalsi, pełni doświadczeń posiadający większy bagaż wiedzy. Przez te lata odbyliśmy podróż, w której to właśnie Wy nauczyliście nas jak żyć, jak wykorzystywać własne zdolności…Postaramy się aby nasze dalsze życie stanowiło dla Was powód do dumy. Przewodniczący klas maturalnych w imieniu uczniów tych klas złożyli życzenia i podziękowania swoim wychowawcom. Drodzy absolwenci, do tego dnia byliście przez trzy lata lub cztery lata nauki. Owoce waszej pracy znalazły wyraz w ocenach na świadectwach ukończenia szkoły… Przez te lata wielu z Was angażowało się w działalność na rzecz szkoły, czy to w ramach samorządu uczniowskiego czy w kołach zainteresowań, czy też w sporcie. Wielokrotnie rozsławialiście imię naszej szkoły, osiągając wysokie wyniki w olimpiadach, konkursach i zawodach. Za to dziś serdecznie wam dziękuję. Mam nadzieję, że lata spędzone w murach tej szkoły będziecie wspominać dobrze, że zdobyta tu wiedza okaże się przydatna, gdy podejmiecie dalszą naukę lub pracę zawodową. Pamiętajcie, że od dziś jesteście absolwentami Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. Gdziekolwiek będziecie rozsławiajcie imię naszej szkoły… Pragnę dziś szczególne słowa podziękowania skierować w stronę wychowawców. Wyrazy uznania, za trud włożony w kształtowanie waszych umiejętności, za okazane wam serce, kieruję więc w stronę Pań: Marii Tympalskiej,  Anny Kosowskiej, Magdaleny Nawłoka, Joanny Wojnickiej, Małgorzaty Włodek i Elżbiety Olearczyk. To właśnie wychowawcy przeżywali najbardziej wasze porażki i cieszyli się z waszych sukcesów. To oni starali się wam pomóc w rozwiązywaniu wielu problemów. Słowa uznania i podziękowań należą się również wszystkim nauczycielom, którzy dzielili się z wami swoją wiedzą i doświadczeniem… Teraz przed wami okres egzaminów maturalnych, egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Życzę byście zdali wszystkie egzaminy i uzyskali jak najlepsze wyniki. W waszym życiu starajcie się jasno określać swoje cele i dążyć do ich osiągnięcia prostą drogą. Życzę wam spełnienia marzeń, radości życia i życzliwości od ludzi. Sami umiejcie okazywać innym sympatię i zrozumienie, pamiętając - że żaden motyl nie usiądzie na zaciśniętej pięści. Jeśli nie masz nic do ofiarowania – ofiaruj uśmiech… Na koniec – DZIĘKUJĘ, ŻE WYBRALIŚCIE NASZĄ SZKOŁĘ... mółwił dyrektor - Jerzy Olearczyk.

Po wręczeniu nagród za bardzo dobre wyniki i wzorowe zachowanie, za angażowanie się w życie szkoły, pracę w zespole muzycznym, szkolnym kole wolontariatu, reprezentowanie szkoły w konkursach i olimpiadach oraz zawodach sportowych – uczniowie poszczególnych klas otrzymali z rąk swych wychowawczyń świadectwa ukończenia szkoły.  Oprawę muzyczną imprezy zapewnił szkolny zespół „Paweł Cisowski Band” (Informacja własna)

Od Redakcji: Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy symbolicznego połamania piór na maturze.

Ostatnio zmienianysobota, 25 kwiecień 2015 22:55

Galeria

Powrót na górę

białoczerwona

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne