Menu
Dzisiaj jest: 19 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek

stokrotka2

Erasmus Days w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie

W dniach 15-17 października miały miejsce międzynarodowe Erasmus Days. Jest to inicjatywa mająca na celu upowszechnianie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. W tym roku Zespół Szkół Budowlanych, jako beneficjent programu Erasmus+,  postanowił przyłączyć się do tej akcji i wziął udział w IV Biegu Erasmusa. Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa! – to hasło tegorocznej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Bieg miał formę rywalizacji zdalnej czteroosobowych drużyn sztafetowych i odbył się na stadionie w Brzozowie 15 października b.r. o godz. 12:00. Uczestnicy sztafety mieli za zadanie przebiec jak największy dystans w ciągu 60 minut. Zapis wyników biegu został przesłany do organizatora, a on po zakończeniu rywalizacji wyłoni drużyny, które pokonały najdłuższą trasę. Drużyna ZSB w składzie: dyrektor Tomasz Kaczkowski, wicedyrektor Andrzej Foryt oraz nauczyciele Mirosław Prodziewicz i Łukasz Pelc pokonała łącznie dystans 16,39 km. Uczestnicy otrzymali pakiet gadżetów od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz medale za udział. Szkoła otrzymała również pakiet materiałów sportowych, w skład którego wchodził spadochron oporowy, płotki i drabinka treningowa.