Menu
Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Nowy rok szkolny w brzozowskim „Ekonomiku”

fot. LE Brzozów fot. LE Brzozów

     Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Podczas akademii zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski Pani Dyrektor Joanna Wojnicka powitała grono pedagogiczne, rodziców, zaproszonych gości oraz wszystkich uczniów, a w szczególności tych najmłodszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Równocześnie pożegnaliśmy dwie Panie nauczycielki uczące przedmiotów zawodowych: Krystynę Kuczmę i Annę Warzybok, które przeszły na zasłużoną emeryturę. Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że Panie były i dawały z siebie wszystko co najlepsze naszej szkolnej społeczności? Za to, że pozostawiły Panie za sobą mocny ślad oddania i owocnej służby młodszemu pokoleniu. Pozostają tylko i płynące z naszych serc słowa DZIĘKUJEMY! (LE Brzozów).

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 04 wrzesień 2023 15:40
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne