Menu
Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

„Lekcje z ZUS” w brzozowskim „Kaziku”

fot. ze zbiorów I LO fot. ze zbiorów I LO

      W ramach zajęć z Podstaw Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie Lekcje z ZUS, którego celem jest budowanie świadomości młodego pokolenia Polaków w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne. Zwieńczeniem projektu jest Ogólnopolska Olimpiada wiedzy pod nazwą „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, która uzyskała status olimpiady tematycznej.

Etap szkolny, który odbył się 28 listopada, wyłonił spośród 56 drużyn z całego województwa 21 drużyn, te zaś reprezentowały swoje szkoły na etapie wojewódzkim. W grupie finalistów znaleźli się również licealiści z brzozowskiego Kazimierza.

Podkarpacki finał olimpiady rozegrano 5 marca w Rzeszowie. Zespół naszego I Liceum wywalczył trzecie miejsce, stając na podium obok uczniów liceów o profilach ekonomicznych. Naszą szkołę reprezentowały:

Natalia Mikoś  z kl. 3Bm;

Izabela Kielar z kl. 3e;

Martyna Frydrych z kl. 2c

Gratulujemy!

(materiał I LO Brzozów)

Ostatnio zmienianyczwartek, 07 marzec 2024 22:26
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne