Dzisiaj jest: 20 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Rzonca
Łukaciejewska
aska frydrych

Puchar Polski dla brzozowskich zawodników Ju Jitsu

30 października w Rzeszowie odbył się III Otwarty Puchar Polski Polskiej Federacji Budo. W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 12 klubów. Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu reprezentował najmłodszy „narybek” w składzie: Nina Bartkowska grappling do 55 kg, Seweryn Przybylski grappling do 30 kg i duo-system, oraz Piotr Ćwiąkała grappling do 35 kg i duo-system. Nina wszystkie swoje walki wygrała przed regulaminowym czasem walki przez przewagę techniczną zdobywając pierwsze miejsce. Seweryn w finale spotkał się z zawodnikiem z Tych z którym przegrał zaledwie 1 pkt. i tym samym zajął drugie miejsce. Kategoria wagowa do 35 kg w której wystartował Piotrek była najbardziej obsadzona. Zawodnik BKSJJ przeszedł przez eliminacja jak burza wygrywają swoje walki przed czasem przez przewagę techniczną. Finał również Piotr zakończył przed czasem i tym samym zajął pierwsze miejsce i dodatkowo przez organizatora zawodów został nagrodzony pucharem za najlepszego zawodnika turnieju. Seweryn i Piotr wytarowali również w konkurencji duo-system w której zajęli drugie miejsce.

Zarząd BKSJJ składają podziękowania osobą i firmą które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie, a szczególności: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT, PBS Bank, Zielona Oaza, ALTA Brzozów, Eleobudmax Brzozów, i biuropromiocji.pl. Więcej informacji o nas można uzyskać na www.jujitsu.brzozow.pl.