Menu
Dzisiaj jest: 20 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
NAJNOWSZE:
plus brzozow
reklama
Rzonca
reklama
Łukaciejewska
reklama
aska frydrych
reklama

Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. Dobry występ Sagit Humniska

 fot. brzozowiana fot. brzozowiana

13 lipca w Brzozowie na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. Łucznikom podczas zawodów sprzyjała pogoda i świeciło piękne słońce. W zawodach wystartowało 68 zawodników z 10 klubów podkarpackich: Sagit Humniska, Górnik Humniska, Sokół Domaradz, Podkarpacie Jedlicze, Sajdak Głogów Małopolski, Jar Kielnarowa, Piast 25 Rzeszów, Tramp Jarosław Makovia Makowisko, Resovia-weterani.

Niektórzy zawodnicy nie mogli wystartować ponieważ trwają wakacje i wyjechali na letni wypoczynek.

Z klubu Sagit Humniska najlepsze wyniki wystrzelali, zdobywając złote medale: Aleksandra Ryba , Mateusz Ryba, Wiktoria Toczek. W poszczególnych kategoriach nasi zawodnicy uplasowali się na następujących pozycjach z wynikami:

W kategorii dziecko: strzelano z 15 i 10 m po 18 strzał:

Woś Patryk (Sagit Humniska) zdobył 227 pkt zajmując 2 miejsce
Mazur Aleksandra (Górnik Humniska) zdobyła 281 pkt zajmując 5 miejsce
Warchałowska Adrianna (Górnik Humniska) zdobyła 195 pkt zajmując 7 miejsce

W kategorii dziecko starsze: strzelano z 25, 20, 15,10 m po 18 strzał z każdej odległości:

Janocha Ewa (Sagit Humniska) uzyskała 536 pkt zajmując 4 miejsce
Sokalska Karolina (Górnik Humniska) uzyskała 510 pkt zajmując 6 miejsce
Gdula Aleksander (Górnik Humniska) wynikiem 610 pkt zajął 5 miejsce

W kategorii młodzik strzelano z 40 i 20 m po 36 strzał z każdej odległości:

Piotrowska Patrycja (Sagit) wynikiem 582 pkt zajęła 7 miejsce
Kędra Kamil (Sagit) - wynikiem 600 pkt zajął 2 miejsce srebrny medal
Rybczak Kamil (Sagit) wynikiem 559 pkt zajął 6 miejsce

W kategorii młodzik starszy strzelano z 50 i 30 m po 36 strzał z każdej odległości:

Wiktoria Toczek(Sagit) wynikiem 641 pkt zwyciężyła zdobywając złoty medal
Kędra Patryk (Sagit) wynikiem 597 pkt zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal

W kategorii junior młodszy strzelano 2 x 60m - 72 strzały.

Patrycja Kędra (Sagit) wynikiem 509 pkt zajęła 1 miejsce zdobywając złoty medal
Ryba Agata (Sagit) wynikiem 498 pkt zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal
Wypasek Karolina (Sagit) wynikiem 472 pkt zajęła 3 miejsce zdobywając brązowy medal a Prach Milena (Sagit) wynikiem 403 pkt zajęła 4 miejsce

W kategorii Open strzelano 2x 70 m – 72 strzały następnie rozegrano pojedynki:

Aleksandra Ryba (Sagit) wynikiem 614 pkt zwyciężyła zdobywając złoty medal
Mateusz Ryba (Sagit) wynikiem 626 pkt zwyciężył zdobywając złoty medal
Bryś Wojciech (Sagit) wynikiem 524 pkt zajął 5 miejsce
Puchyr Jerzy (Sagit) wynikiem 415 pkt zajął 6 miejsce

Nagrody dla medalistów ufundował PZU Rzeszów.

Na zakończenie zawodów przybył Przewodniczący Rady Miejskiej w Brzozowie Stanisław Pilszak, który wraz z Prezesem Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego Wiesławem Opałkiem wręczali zawodnikom nagrody, medale i dyplomy.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom- Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów , Elan z Brzozowa,

Bank PBS O/ Brzozów, PZU Rzeszów bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

ZT

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 24 lipiec 2014 20:06
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne