Menu
Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy
NAJNOWSZE:
reklama
MarekRzasa2019
reklama
plus brzozow
reklama
reklama

Łucznictwo. II Halowe Mistrzostwa Podkarpacia w Humniskach

fot. z.t. fot. z.t.

24 stycznia  łuczniczy rozpoczęli sezon biorąc udział w II Halowych Mistrzostwach Podkarpacia, które odbyły się w Humniskach na hali sportowej Zespołu  Szkół.

Podczas otwarcia Honorowy Prezes Polskiego Związku Łuczniczego Bolesław Pezdan wręczył Dyrektorowi Zespołu Szkół w Humniskach Lucjanowi Czechowi odznakę łuczniczą FITA. Prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego  Wiesław Opałek z okazji 65-lecia Związku wręczył Bolesławowi Gawrońskiemu długoletniemu Dyrektorowi Szkoły w Humniskach i trenerowi łucznictwa - złotą odznakę za zasługi dla łucznictwa.  Zawodnicy nagrodzili gromkimi  brawami odznaczonych dziękując im za wspieranie ducha walki w zmaganiach sportowych.

W zawodach uczestniczyło 104 zawodników z 10 klubów podkarpackich i z Zamościa. Z Gminy Brzozów  wystartowali zawodnicy  klubów:  Sagit Humniska i Górnika Humniska.

W kategorii Open:

Mateusz Ryba (Sagit) zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal i  tytuł II Halowego Wicemistrza Podkarpacia.  Jerzy Puchyr (Sagit) zajął 11 miejsce.

W kategorii Junior Młodszy:

Wiktoria Toczek (Sagit) zajęła 1 miejsce zdobywając złoty medal i tytuł Halowego Mistrza Podkarpacia

Agata Ryba (Sagit) zajęła 3 miejsce zdobywając brązowy medal i tytuł II Halowego Wicemistrza Podkarpacia.

Karolina Wypasek zajęła 5 miejsce, natomiast Milena Prach 8 miejsce. Patryk Kędra zajął 7 miejsce, Kacper Kij zajął  9  miejsce.

W kategorii Młodzik Starszy:

Patrycja Piotrowska zajęła 1 miejsce zdobywając złoty medali tytuł Halowego Mistrza Podkarpacia.

Dawid Lasek  zajął 1 miejsce zdobywając złoty medal i tytuł Halowego Mistrza Podkarpacia.

Konrad Kij zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal i tytuł Halowego Wicemistrza, Kamil Rybczak zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal i tytuł II Wicemistrza, Kamil Kędra zajął 4 miejsce.

W kategorii Młodzik:

Janocha Ewa (Sagit) zajęła 5 miejsce, Adamski Jakub (Sagit) zajął 14 miejsce, Fugas Oskar (Sagit) zajął 17 miejsce, Gdula Aleksander zajął 22 miejsce.

W kategorii Dziecko Starsze:

Mazur Aleksandra (Górnik) zajęła 4 miejsce, Chudzikiewicz Emilia(Sagit) zajęła 5 miejsce, Bednarczyk Jakub (Sagit) zajął 5 miejsce.

W kategorii Dziecko Młodsze:

Rybczak Patrycja (Sagit) zajęła 4 miejsce, Woś Patryk (Sagit) również zajął 4 miejsce, Hordij Michał (Sagit) zajął 5 miejsce, natomiast Misiewicz Bartosz (Górnik) zajął 6 miejsce.

II Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego były rozpoczęciem sezonu halowego w łucznictwie, okazały się dobra passą dla łuczników ŁKS Sagit, którzy zdobyli 3 złote,1 srebrny i 3 brązowe medale.

    Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów , Elan z Brzozowa, Krusz-Bet Temeszów, Janowi Dudycz, Józefowi Telesz  bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

Tekst i zdjęcia: zt

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 26 styczeń 2015 15:19
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne