Menu
Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

dnibrzozowa1

plus brzozow
reklama
reklama

V Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych. Brzozów 2015 (cz. III)

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

Zobacz także: 

galeria część pierwsza
1

galeria część druga
2

Wyniki rozgrywanych meczów:

Grupa A      

ZAZ RYMANÓW – ŚDS LESKO.        3 - 0

WTZ RUMANÓW – ZAZ KROSNO I.   0 – 2

ZAZ RYMANÓW – WTZ RYMANÓW.   2 – 0

ŚDS LESKO – ZAZ KROSNO I.     1 -0

ZAZ RYMANÓW – ZAZ KROSNO I.    4 – 0

ŚDS LESKO – WTZ RYMANÓW.    3 – 0

Grupa B

ŚDS BLIZNE – WTZ HUZELE.   1 – 2

ŚDS RYMANÓW – WTZ KROSNO.  1 – 5

ŚDS BLIZNE – ŚDS RYMANÓW.   2 – 5

WTZ HUZELE – WTZ KROSNO.  1 – 2

ŚDS BLIZNE – WTZ KROSNO.  0 – 5

WTZ HUZELE – ŚDS RYMANÓW.  5 – 2

Grupa C

WTZ USTRZYKI D. - WTZ ZGŁOBIEŃ.  0 – 0

ŚDS BRZOZÓW – ŚDS POTOK.   2 – 0

ŚDS BRZOZÓW – WTZ USTRZYKI D.   6 – 1

ŚDS POTOK – WTZ ZGŁOBIEŃ.  0 – 1

ŚDS BRZOZÓW – WTZ ZGŁOBIEŃ.  5 – 0

ŚDS POTOK – WTZ USTRZYKI D.  3 – 0

Grupa D

ŚDS USTRZYKI D.- WTZ RZESZÓW.  4 – 0

ŚDS USTRZYKI D. - WTZ STARA WIEŚ.  3 – 0

WTZ RYMANÓWE – ZAZ KROSNO II.   0 – 3

WTZ STARA WIEŚ – WTZ RZESZÓW.   1 – 0

ŚDS USTRZYKI D. - ZAZ KROSNO II.   2 – 2

WTZ STARA WIEŚ – ZAZ KROSNO II.   1 – 3

Ćwierćfinał.

ZAZ RYMANÓW – WTZ HUZELE.  3 – 1

WTZ KROSNO – ŚDS LESKO.  4 – 0

ŚDS BRZOZÓW – ZAZ KROSNO II.  2 – 2 (2 – 1)

I Półfinał: ZAZ RYMANÓW – WTZ KROSNO.  1 – 0

II Półfinał: ŚDS BRZOZÓW – ŚDS USTRZYKI D.  0 – 3

Mecz o 3 miejsce. ŚDS BRZOZÓW – WTZ KROSNO.  0 – 1

FINAŁ: ŚDS USTRZYKI D. - ZAZ RYMANÓW  0 – 2

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZAZ RYMANÓW ZDRÓJ
  2. ŚDS USTRZYKI D.
  3. WTZ KROSNO
  4. ŚDS BRZOZÓW

Najlepszy zawodnik:

Zaremba Paweł (WTZ KROSNO)

Najlepszy strzelec:

Pelczar Grzegorz ( ŚDS BRZOZÓW)

Najlepszt bramkarz:

 Głowacz Bronisław ( ZAZ KROSNO II )

Drużyny Fair – Play:

WTZ ZGŁOBIEŃ.


 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 14 wrzesień 2015 13:26

Galeria

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne