Menu
Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2023    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
Magdalena Korona
reklama

Brzozowiacy z Ju itsu na Otwartym Pucharze Europy juniorów i seniorów Federacji IBF

fot. arch BKSJJ fot. arch BKSJJ

Miasto Bieruń i IBF Polska 23 kwietnia były organizatorami imprezy międzynarodowej, w której wzięło udział ponad 200 zawodników z 6 krajów. Zawody były rozgrywane w różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych, tj.: kata, kata z bronią, synchron kata, duo system i walki semi-kontaktowe. Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu wystartował w konkurencji duo system w trzech kategoriach wiekowych. Walki podczas tych zawodów stały na bardzo wysokim poziomie. O wygranym pojedynku często decydowały bardzo małe różnice punktowe, w niektórych przypadkach była to nawet 0,1 pkt. W kategorii do lat 10 BKSJJ reprezentowały pary: Adrian Buczek i Wiktoria Owsiany, która wywalczyła brązowy medal i druga para Kacper Przybyła i Patryk Cyparski, która zdobyła srebrny medal. W kategorii do lat 15-tu nasz klub reprezentowały trzy pary tj. Krystyna Mazur i Nina Bartkowska, która wywalczyła złoty medal oraz Jarosław Janusz i Piotr Ćwiąkała którzy zajęli miejsce trzecie, tuż za podium, zajmując czwarte miejsce znalazła się para Filip Mazur i Michał Lepucki. W kategorii powyżej 15 lat Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu reprezentowała nas para w składzie: Zuzanna Mazur i Sebastian Kaznowski. Podtrzymując dobrą passę i znakomite przygotowanie do sezonu, zwyciężyli w  swojej kategorii wiekowej i tym samym zdobyli złoty medal.

Zarząd BKSJJ składa podziękowanie osobom i firmom, które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie: burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT, EL-BUD Centrum Elektryczne i Handlowe Sanok, firmie ALTA Brzozów, firmie Eleo-Budmax Brzozów, i biuropromiocji.pl.

Prezes BKSJJ Andrzej Kędra

Ostatnio zmienianysobota, 07 maj 2016 02:13
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne