Menu
Dzisiaj jest: 26 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Anna, Grażyna, Mirosława
NAJNOWSZE:

logo321

reklama

Stara Wieś. Mamy wakacje!

fot. Brzozow.pl fot. Brzozow.pl

     Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 25 czerwca br. oficjalnie zakończył się rok szkolny 2020/2021. Uroczyste zakończenie roku z udziałem sekretarza gminy Brzozów Waldemara Ocha świętowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi.

 Uroczystość uświetnił krótki program artystyczny, a po nim głos zabrał dyrektor Piotr Niecko.  Życzył uczniom i nauczycielom przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. Ponadto podziękował wszystkim, którzy czynią szkołę nowocześniejszą i przyjaźniejszą..

Następnie ciepłe słowa pod adresem uczniów,  nauczycieli oraz rodziców skierował w imieniu burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego sekretarz gminy Waldemar Och: Kończący się rok szkolny, był niezwykle trudnym czasem pracy i nauki ze względu na długotrwały stan epidemii i związane z nią ograniczenia. Okazał się on dla wielu z Was okresem wytężonej pracy i wysiłku ponoszonego w nietypowych warunkach. Tym bardziej, gratuluję dobrych ocen i wzorowego zachowania. Życzę Wam udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i odpoczynku oraz powrotu do szkoły z nowymi siłami we wrześniu. Ponadto dziękuję rodzicom za sprawną współpracę z placówką szkoły oraz za trud włożony w proces wychowawczy swoich dzieci. Wszystkim zaś Nauczycielom i pracownikom szkoły składam podziękowanie za całoroczną pracę, za wielką cierpliwość, niesłychaną wyrozumiałość i ogromny trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia.

Dzisiejsza uroczystość była przede wszystkim doskonałą okazją do nagrodzenia uczniów za ich naukowe sukcesy, wzorowe zachowanie, reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Nagrody książkowe wręczali sekretarz gminy oraz dyrektor placówki.

Burmistrz Brzozowa był fundatorem 210 nagród książkowych dla najlepszych uczniów we wszystkich placówkach oświatowych w naszej gminie. Każdy z tych uczniów otrzymał również list gratulacyjny oraz bezpłatny karnet na basen otwarty. Ponadto zostały przyznane 22 nagrody dla dzieci w pięciu szkołach naszej gminy za udział w konkursach artystycznych.

Na koniec uczniowie szkoły rozeszli się do swoich klas, aby pożegnać się ze sobą nawzajem oraz otrzymać świadectwa od swoich wychowawców. Następny dzwonek dopiero we wrześniu. Mamy wakacje! (brzozow.pl)

Ostatnio zmienianywtorek, 29 czerwiec 2021 12:14
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne