Menu
Dzisiaj jest: 6 Czerwiec 2023    |    Imieniny obchodzą: Dominika, Laura, Norbert

„Serce dla Serca” w Szkole Podstawowej Nr 2 w Humniskach

fot. ze zbioru SP nr 2 Humniska fot. ze zbioru SP nr 2 Humniska

      Zbieranie plastikowych nakrętek jest tradycją naszej szkoły od wielu lat. Cała społeczność skrzętnie zbiera te małe i te większe „skarby”, ponieważ mamy świadomość, jak wielka jest ich moc. Kochamy pomagać tym, którzy tego potrzebują. W gromadzenie nakrętek angażują się nie tylko uczniowie, ale całe rodziny.

     Z tego właśnie powodu dnia 15 listopada przed naszą szkołą stanął metalowy czerwony pojemnik w kształcie serca, który ufundowali: radny gminy Brzozów Piotr Jatczyszyn oraz Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Humniskach kierowana przez Dianę Winnicką. Ten niezwykły dar odebrała z rąk fundatorów dyrektor szkoły Małgorzata Woźniak, a pierwsze nakrętki wsypała Marcysia – uczennica klasy II.

Już drugi rok jest wśród nas Ola, drobna osóbka, zmagająca się z różnymi przeciwnościami losu. To głównie dla niej Nasze Serce będzie się wypełniało po brzegi nakrętkami. Darczyńcom dziękujemy za wspaniałomyślność, wrażliwość, za wyjście naprzeciw potrzebom szkoły i jej społeczności.

            Wszystkich mieszkańców Humnisk zapraszamy do dzielenia się dobrem potrafiącym zdziałać cuda, dobrem wywołującym uśmiech na twarzy dziecka.

Teresa Wojnicka

Ostatnio zmienianyśroda, 17 listopad 2021 17:47
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne