Menu
Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

Dzień Kultury Europejskiej w brzozowskiej SP

fot. SP Brzozów fot. SP Brzozów

     11 maja br. w naszej szkole uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w obchodach Dnia Kultury Europejskiej. W trakcie spotkania młodzież mogła wziąć udział w „Familiadzie”, podczas której rywalizowała między sobą, popisując się wiedzą w zakresie geografii, kultury i historii krajów europejskich. Ponadto, uczniowie z kl.6c zaprezentowali stroje i atrybuty charakterystyczne dla poszczególnych państw. Uczestniczący w spotkaniu uczniowie mogli także zdobywać indywidualne punkty w konkursach, które potem były wymieniane na słodkie nagrody. Podczas tego spotkania mogliśmy także podziwiać talent wokalny uczennic, które wykonując utwory w języku angielskim i niemieckim uświetniły to wydarzenie. Po zakończeniu spotkania wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek składający się z potraw europejskich, przygotowanych przez młodzież szkolną i ich rodziców.

Składamy serdeczne podziękowania uczniom i ich rodzicom, zaangażowanym nauczycielom oraz Dyrekcji szkoły za umożliwienie organizacji tego ciekawego wydarzenia.  (SP Brzozów)

Ostatnio zmienianypiątek, 19 maj 2023 01:55
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne