Menu
Dzisiaj jest: 19 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

"English Songs and Rhymes" przedszkoli gminy Brzozów

"English Songs and Rhymes" przedszkoli gminy Brzozów

     Przedszkole Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzozowie było organizatorem konkursu języka angielskiego "English Songs and Rhymes", w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli z naszej gminy.

W spotkaniu, które otworzyła 26 kwietnia br. dyrektor przedszkola Jolanta Szarek uczestniczyli również zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Brzozów Waldemar Och, Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Rady Miejskiej w Brzozowie Mariola Pilszak, dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Brzozowie Józef Baran,  dyrektorzy przedszkoli wraz z nauczycielami przygotowującymi dzieci do występu.

Konkurs rozpoczął barwny występ gospodarzy Przedszkole Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzozowie. Przedszkolaki zabrały zebranych na wycieczkę do zoo.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki ufundowane przez Burmistrza Brzozowa oraz Przedszkole Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzozowie. Brawo Przedszkolaki! Występy były naprawdę na wysokim poziomie.

Gratulujemy.

Warto dodać, że decyzją Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego od 1 września 2023 r. wszystkie przedszkola naszej gminy realizują program dwujęzyczności przedszkolaków.  Dyrektorzy i nauczyciele wzięli udział w specjalnych szkoleniach, przygotowujących kadrę do realizacji tego projektu, natomiast grupa biorąca udział w pilotażu ( 2022 r.) z Przedszkole Samorządowe nr 1 w Brzozowie ul. Armii Krajowej 5 realizuje jego kolejny poziom. (UG Brzozow)

Ostatnio zmienianysobota, 27 kwiecień 2024 14:13
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne