Menu
Dzisiaj jest: 1 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz
NAJNOWSZE:

logo321

Szkoła Muzyczna

Szkoła Muzyczna

Szanowni Rodzice,

Rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Muzycznej I st. w Dydni na rok szkolny 2020/2021!!! Jeśli Państwa dziecko jest muzykalne, lubi śpiewać, chce nauczyć się grać na instrumencie muzycznym, a także poznać nowych Kolegów czy Koleżanki to zapraszamy do rozpoczęcia edukacji muzycznej w naszej szkole. 

Podstawowym celem szkoły muzycznej jest kształcenie uczniów w zakresie gry na wybranym przez siebie instrumencie muzycznym. Uczniowie zdobywają też wiadomości z teorii muzyki. Szkoła muzyczna I st. kształci uczniów w dwóch działach: 6-letnim  -  młodsze dzieci i 4-letnim – młodzież. Nauka w szkole jest bezpłatna

Uczniowie uczą się gry na: fortepianie, skrzypcach, altówce, 

wiolonczeli, gitarze, trąbce, flecie, klarnecie i saksofonie

Organizujemy koncerty, przeglądy, popisy klasowe. Uczniowie uczestniczą w przesłuchaniach, festiwalach, konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych uzyskując wysokie lokaty. Rozbudzamy i rozwijamy zdolności artystyczne, przygotowujemy wrażliwych i świadomych odbiorców sztuki, przygotowujemy kandydatów do muzycznego kształcenia zawodowego oraz oddziałujemy aktywnie na otoczenie miejscowe i regionalne w sferze kultury. 
Doświadczona i kompetentna kadra pedagogiczna gwarantuje wysoki poziom nauczania a indywidualny system nauczania pozwala każdemu uczniowi osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. 

Najlepsi uczniowie biorą udział w konkursach, przeglądach, festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie odnoszą sukcesy. Nauka odbywa się w pięknym nowym budynku specjalnie przystosowanym do kształcenia muzycznego.

Zapraszamy wszystkich, którym muzyka jest bardzo bliska, do podjęcia nauki w naszej szkole. 

Wszystkich chętnych prosimy składanie kwestionariuszy osobowych za pomocą strony internetowejwww.smdydnia.pl /zakładka – dla kandydatów/ do dnia 03.07.2020 r.

Ostatnio zmienianyśroda, 24 czerwiec 2020 21:11
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne