Menu
Dzisiaj jest: 14 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Bazyli, Eliza, Justyna

XVIII Gminny Przegląd Zespołów Teatralnych. Domaradz 2012

   Już od 18 lat miłośnicy teatru z naszej gminy spotykają się aby uczestniczyć w Gminnym Przeglądzie Zespołów Teatralnych. W tym roku przegląd odbył się 15 marca w sali widowiskowej GOK w Domaradzu. W przeglądzie wzięły udział 4 zespoły teatralne ze szkół z terenu naszej gminy. Po obejrzeniu wszystkich przedstawień jury pod przewodnictwem Pani Urszuli Woroniec zdecydowało, że w kategorii szkół podstawowych najlepszy spektakl zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Domaradzu. Drugie miejsce zajęli przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Domaradzu. Natomiast w kategorii gimnazjów jury, będąc pod wrażeniem występów, zdecydowało, że obydwa zespoły: Zespołu Szkół w Baryczy i Zespołu Szkół w Golcowej zasłużyły na pierwsze miejsce. Nagrodę indywidualną dla najlepszego autora uzyskał Tobiasz Kudła.

 Tomasz Bober UG Domaradz 

zobacz galerię z przeglądu na http://www.domaradz.pl/images/stories/galeria87/

Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne