Menu
Dzisiaj jest: 12 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Renata, Witold, Konrad
plus brzozow
reklama

Stroiki i szopki bożonarodzeniowe. Finał konkursu w Dydni

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

          20 grudnia rozstrzygnięto konkurs na szopki i stroiki bożonarodzeniowe, który kolejny już raz zorganizował dla dzieci i młodzieży Gminy Dydnia miejscowy Ośrodek Kultury. Jury, które stanowiły panie: Agnieszka Mrozek, Agnieszka Adamska i Małgorzata Turopolska miały niełatwe zadanie bowiem do oceny miały łącznie 61 prac. Wyróżnieni i nagrodzeni zostali w poszczególnych kategoriach:

Przedszkola i klasy „0” – szopka bożonarodzeniowa:

  1. Kacper i Kamil Górniak Szkoła Podstawowa Obarzym
  2. Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Dydni
  3. Przedszkole w Niebocku

Przedszkola i klasy „0” – stoik:

  1. Samorządowe Przedszkole w Dydni
  2. Julia Dmitrzak kl. 0 Szkoła Podstawowa w Jabłonce
  3. Marcel Struś Przedszkole w Niebocku

Kategoria klasy I – III szopka bożonarodzeniowa:

  1. Maja Siedlecka kl. II Szkoła Podstawowa Obarzym
  2. Szkoła Podstawowa w Wydrnej kl.I praca zbiorowa
  3. Zuzanna Hryceńko kl. 3 Szkoła Podstawowa w Grabówce

Kategoria klasy I-III stroik bożonarodzeniowy:

  1. Szkoła Podstawowa w Obarzymie – praca zbiorowa
  2. Milena Hryceńko Szkoła Podstawowa w Grabówce
  3. Jakub Szczepanek Zespół Szkół w Niebocku

Kategoria klasy IV-VI stroik bożonarodzeniowy:

  1. Nikola Hryceńko Szkoła Podstawowa w Grabówce
  2. Emilia Piotrowska Szkoła Podstawowa w Jabłonce
    1. Mateusz Krupiński Szkoła Podstawowa w Jabłonce

Kategoria IV-VI Szopka bożonarodzeniowa

  1. Maja Kopiczak Szkoła Podstawowa w Grabówce
  2. Szymon Mazur Szkoła Podstawowa w Grabówce
  3. Antonina Reszut kl. V Szkoła Podstawowa w Dydni

Kategoria VII-VIII/gimnazjum – Stroik bożonarodzeniowy:

  1. Kamila Jaworska Szkoła Podstawowa w Grabówce
  2. Weronika Struś ZS w Niebocku
  3. Anna Myćka SP w Jabłonce

Kategoria VII-VIII/gimnazjum – Szopka bożonarodzeniowa:

  1. Dawid Kułak SP w Dydni
  2. Grzegorz Myćka SP w Grabówce
  3. Paweł Kostur SP w Dydni

Kategoria bez ograniczeń wiekowych Stroik:

  1. Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem:
  2. Aneta Dmitrzak
  3. Natalia Faciszewska Bok

Kategoria bez ograniczeń wiekowych szopka bożonarodzeniowa:

  1. Andrzej Pajęcki
  2. Kinga Król

Przyznano także wyróżnienia dla Gabrieli Kułak, Julii Sawa, Martynie Kopiczak, Amelii Kondrackiej, Gabrielowi Myćka, Franciszkowi Rosolskiemu, Aleksandrze Rosolskiej, Kacprowi Kopiczakowi, Kacprowi Kaszowskiemu oraz rodzeństwu Julii, Zuzannie i Kacprowi Pajęckim.

Nagrody i wyróżnienia uczestnikom konkursu wręczali Jacek Adamski – Wice starosta brzozowski i Alicja Pocałuń – Wójt Gminy Dydnia.

(inf.wł.)

 

Ostatnio zmienianypiątek, 21 grudzień 2018 20:12

Galeria

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne