Menu
Dzisiaj jest: 22 Marzec 2023    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

Dydnia, Bal maskowy klubów seniora

fot. Aneta Rzeszut - Klub Seniora Temeszów fot. Aneta Rzeszut - Klub Seniora Temeszów

    W czwartkowy wieczór (26 stycznia) piękni, eleganccy, roześmiani, pełni energii seniorzy z obydwu klubów po raz kolejny potwierdzili powiedzenie, że „wiek to tylko liczba, a młodym trzeba być zawsze nawet z platyną na głowie”!

Bal karnawałowy Seniorów rozpoczął polonez, który przejdzie do historii klubów, a ponieważ przez wielu uczestników zatańczony po raz pierwszy w życiu - był dla nich wzruszającym momentem. I choć większość zatańczyła bez choćby jednej próby, to ten wyjątkowy taniec narodowy wyszedł rewelacyjnie! Dziękujemy z tego miejsca Pani Wójt Alicji Pocałuń za przyjęcie naszego zaproszenia na bal i udział w tanecznym korowodzie. Dziękujemy również za przybycie i uświetnienie balu kierownik GOPS Pani Teresie Szelest i kierownik klubów seniora Pani Zycie Sokołowskiej

Wirując w takt muzyki wykonywanej na żywo przez syna jednego z naszych klubowych kolegów, seniorzy udowodnili swą godną pozazdroszczenia kondycję taneczną. Ich zaraźliwa pogoda ducha miała zdecydowany wpływ na przebieg pełnej zabaw i konkursów imprezy, którą wszyscy wspominają za bardzo udaną. Dopełnieniem parkietowych szaleństw były przepyszne potrawy przygotowane przez nasze seniorki pod kierunkiem naszej Pani Marysi. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tej zabawy, z nadzieją, że taki styczniowy bal stanie się coroczną tradycją w naszych klubach.Wtedy polonez będzie dopracowany na „tip-top”. Aneta Rzeszut

Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne