Menu
Dzisiaj jest: 19 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Nozdrzec. Wiktoria została doceniona

Nozdrzec. Wiktoria została doceniona

      Wiktoria Skotnicka - uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wesołej - reprezentując Gminę Nozdrzec w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zajęła I miejsce w kategorii wiekowej klas I-IV! Dzięki temu zwycięstwu Wiktoria będzie reprezentowała naszą gminę i powiat brzozowski w wojewódzkich eliminacjach tego Turnieju. Doceniając ten jej ogromny sukces władze Gminy Nozdrzec w osobach Pana Wójta Stanisław Żelaznowski i Przewodniczącego Rady Gminy Pana Adrian Skubisz wręczyły Wiktorii osobiście w Szkole Podstawowej nr 1 w Wesołej specjalną nagrodę finansową. Za ten swój piękny gest władzom naszej gminy pięknie dziękujemy, a samej Wiktorii gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich OTWP. Wojewódzki etap OTWP już 19 maja! Trzymajmy kciuki za Wiktorię.

Adam Świder

Ostatnio zmienianypiątek, 05 maj 2023 11:52
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne