Menu
XXIII Dni Brzozowa - Niedziela

XXIII Dni Brzozowa - Niedziela

Zapraszamy na czwart...

Dachowanie auta w Grabownicy Starzeńskiej

Dachowanie auta w Grabownicy S…

Policjanci ustalają ...

Brzozowskie Biegi Rodzinne 2019

Brzozowskie Biegi Rodzinne 201…

Zapraszamy na fotore...

XXIII Dni Brzozowa - Sobota cz. II

XXIII Dni Brzozowa - Sobota cz…

Zpraszamy na drugą c...

XXIII Dni Brzozowa - Sobota cz. I

XXIII Dni Brzozowa - Sobota cz…

Zapraszmy na część I...

XXIII Dni Brzozowa - Jarmark Folklorystyczny na Rynku

XXIII Dni Brzozowa - Jarmark F…

"Poczuj się Brzozowo...

XIII Sesja Rady Miejskiej w Brzozowie

XIII Sesja Rady Miejskiej w Br…

19 lipca 2019r. odby...

Prev Next
Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary
plus brzozow
reklama
reklama

Międzynarodowe Wyróżnienia dla GEST-u

fot. arch Gest fot. arch Gest

W sobotę 18 marca Zespół Tańca Estradowego GEST z Brzozowa brał udział w III Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Czerwionce-Leszczynach woj. śląskie. Po raz kolejny GEST został nagrodzony Wyróżnieniami za swoje układy taneczne.

  • Wyróżnienie I Stopnia w kategorii jazz dance 12-15 lat
  • Wyróżnienie III Stopnia w kategorii jazz dance 9-11 lat
  • Wyróżnienie III Stopnia w kategorii show dance 12-15 lat
  • Wyróżnienie III Stopnia w kategorii street dance 12-15 lat

Wystąpiliśmy obok takich uznanych zespołów jak: VIVERO z Rybnika - Mistrzów Polski, D4 z Tych - Vicemistrzów Świata, MAMI i TUTU z Tarnowskich Gór – laureatów festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych, zespołów Studia Rampa Dance z Poznania - Mistrzów Polski nominowanych do Mistrzostw Świata, GRAWITACJA z Oświęcimia – nominowanych do Mistrzostw Świata  oraz wielu innych znakomitych zespołów i formacji.

Nagrodzony skład zespołu: Martyna Korfanty, Dominika Krok, Gabriela Miszczyszyn, Karolina Sokalska, Wiktoria Kędra, Julia Dąbrowska, Milena Kędra, Amelia Kędra, Magdalena Fabisiak, Marcelina Szałajko, Patrycja Mazur, Julia Florek, Urszula Stefaniak, Anna Wojnar, Julia Wojnicka, Jagoda Stachura, Zuzanna Stachura, Julia Węgrzyn, Aleksandra Zajdel, Gabriela Kręgielewska, Wiktoria Bober, Marcelina Haduch, Aleksandra Chudzikiewicz, Aleksandra Myćka, Martyna Piotrowska, Zuzanna Szałajko, Sandra Czupska, Otylia Ochała, Alicja Dudek, Julia Partyńska, Zuzanna Kornaś, Gabriela Pajęcka, Natalia Kondracka, Maja Szałajko, Klara Surmacz, Dominika Pytlak, Aleksandra Adamska, Amelia Tarasek, Liliana Tarasek, Martyna Adamczak.

Za pomoc w opiece nad dziećmi oraz wykonanie makijażu i fryzur bardzo dziękuję Pani Dorocie Fabisiak, Pani Anecie Szałajko, Pani Annie Tarasek oraz Panu Andrzejowi Sokalskiemu.Wszystkie koszty związane z udziałem w Festiwalu – akredytacje, opłata za autokar oraz wyżywienie w całości zostały pokryte przez dzieci i opiekunów.

Marek Grządziel

Ostatnio zmienianywtorek, 21 marzec 2017 09:49
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne