Menu
Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

obraz viber 2022 09 05 19 19 51 709

XXII Plebiscyt na Sportowców Powiatu Brzozowskiego

Kapituła „XXII Plebiscytu na Sportowców Powiatu Brzozowskiego”  wybrała najlepszepszych sportowców w 2021 roku. Zwycięzcą został - Paweł Szyndlar z Jasienicy Rosielnej, zawodnik kombinacji narciarskiej, obecnie trenujący w „Sokole” Szczyrk, zdobywca 5 miejsca w kraju w kombinacji norweskiej seniorów. Drugie miejsce zajęła  – Joanna Głowacka z Golcowej uczennica I LO w Brzozowie uprawiająca kolarstwo górskie, obecnie  jest zawodniczką Resovii.  III miejsce – pochodzący z Bydgoszczy Łukasz Licznerski szachista „Parnasu” Stara Wieś.

Za „Talent Roku” uznano – Julię Ginalską z Humnisk, piłkarkę ręczną z klubu „Handball” Rzeszów. Trenerem roku został Marek Balawajder - trenujący drużynę piłki nożnej „Cisy w Jabłonicy Polskiej;  „Cisy” zostały „Drużyną Roku”. „Pasjonatami Sportu” zostali Tomasz Jaskółka – szachista z „Parnasu” i  Wojciech Nędza trener drużyny bokserskiej „Mrówka” Brzozów. Za „Odkrycie Roku” uznano – biegacza Michała Gazdowicza i Mirosława Iżyka  - z brzozowskich „Orzełków” obecnie zawodnika „Korony” Kielce. „Imprezą Roku” został „I Turniej Bokserski o Puchar „Mrówki”. Na „Młodzieżową Drużynę Roku wybrano – drużynę biegających w  sztafecie uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bliznem.  "Zasłużonym Piłkarzem” został Jarosław Sobolak  „Zasłużony Sportowiec” – to Bolesław Czuchra – podnoszenie ciężarów. „Zasłużony Sportowiec” - bokser Marian Podczaszy. Imprezę prowadził pochodzący z Izdebek dziennikarz TVP Sport – Paweł Baran (red)

Ostatnio zmienianypiątek, 22 kwiecień 2022 22:40