Menu
Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

IV Otwarty Puchar Polski juniorów Ju-Jitsu zdominowany przez brzozowski klub

22 listopada na Hali Widowiskowo Sportowej w Tyczynie koło Rzeszowa odbył się IV Otwarty Puchar Polski juniorów w którym wzięło udział 130 zawodników z dziewięciu klubów. Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu wziął udział w dwóch konkurencjach Duo System i Ne Waza.

Duo-System:

Rocznik do 8 lat: Patryk Cyparski i Kacper Przybyła zajęli I miejsce, a Adrian Buczek i Wiktor Florczak II miejsce.

Rocznik  9 – 11 lat: Seweryn Przybylski i Piotr Ćwiąkała zajęli I miejsce, Tomasz Słomski i Jarosław Janusz II miejsce, Nina Bartkowska i Krystyna Mazur III miejsce, Julian Wątróbski i Żak Jakub IV miejsce.

Rocznik 12- 14 lat: Filip Mazur i Michał Lepucki zajęli I miejsce.

Rocznik 15-16 lat:Sebastian Bobola i Hubert Kłak zajęli I miejsce, a Albert Kłak i Kinga II miejsce.

Ne-Waza:

Rocznik 9 – 11 lat: Seweryn Przybylski do 30 kg zajął II miejsce, Piotr Ćwiąkała do 40 kg zajął I miejsce, Nina Bartkowska  + 55 kg zajęła I miejsce, Krystyna Mazur do 45 kg zajęła I miejsce.

Rocznik 12- 14 lat: Filip Mazur do 50 kg  zajął I miejsce i Albert Kłak do 65 kg zajął I miejsce.

Rocznik 15-16 lat:Paulina Kłak + 60 kg zajęła I miejsce, a Nina Bartkowska  + 60kg zajęła II miejsce.

Piotr Ćwiąkała z BKSJJ został wybrany najlepszym i najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju otrzymując puchar i gratulacje od organizatora Wiesława Kisiela 7 dan. Organizator przyznał również puchar za najwięcej zdobytych medali w konkurencji duo system dla BKSJJ który odebrał trener BKSJJ Andrzej Kędra i instruktor Łukasz Sieńczak.

Zarząd BKSJJ składają podziękowania osobą, instytucjom i firmą które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie, a szczególności: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT, PBS Bank, ALTA Brzozów, Eleobudmax Brzozów, i biuropromiocji.pl. Więcej informacji o nas można uzyskać na www.jujitsu.brzozow.pl.