Menu
Dzisiaj jest: 19 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Ju-jitsu Brzozów. Dwa złote medale podczas Pucharu Polski i powołania do Kadry Narodowej na 2015 r.

fot. arch BKSJJ fot. arch BKSJJ

31 stycznia w Mysłowicach odbyły się pierwsze w tym roku zawody w ju-jitsu sportowym. Zwody te były ostatnim sprawdzianem juniorów i młodzieżowców przed czekającymi ich w marcu Mistrzostwami Świata w Atenach – Grecja. W zawodach wzięło udział 24 kluby. Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu reprezentowali Zuzanna Mazur z Sebastianem Kaznowskim startujących w konkurencji duo system MIX i Sebastian Kaznowski z Marcinem Szubą startujących w konkurencji duo system MEN. Dwie nasze pary pokazały bardzo wysoki poziom przygotowania wygrywając w swoich kategoriach i tym samym zdobywając złoty medal w Pucharze Polski juniorów i młodzieżowców. Medale naszym zawodnikom wręczał prezydent Mysłowic pan Edward Lasok. Zuzanna Mazur, Sebastian Kaznowski i Marcin Szuba zostali powołani przez selekcjonera kadry polski w duo systemie do Kadry Narodowej na rok 2015.

Zarząd BKSJJ składa podziękowania osobą i firmą które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie, a szczególności: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT,  PBS Bank, EL-BUD Centrum Elektryczne Sanok, ALTA Brzozów, Eleobudmax Brzozów, i biuropromiocji.pl.

Prezes BKSJJ Andrzej Kędra

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 02 luty 2015 13:54
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne