Menu
Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2019    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

RANKING2

plus brzozow
reklama

Łuczniczy Memoriał A. Gromskiego i K. Wiśniowskiej w Rzeszowie

fot. z.t. fot. z.t.

27 czerwca 2015r w Rzeszowie na boisku sportowych Rzeszowskiego szkoły odbył się XXXI Memoriał Antoniego Gromskiego ( trenera, nauczyciela  łuczników)  i  XIII Katarzyny  Wiśniowskiej (łuczniczka Resovii) . W zawodach wystartowało 66 zawodników z podkarpacia w kategorii dzieci i młodzik. W zawodach tych wzięli udział łucznicy z klubów Górnik i Sagit w Humniskach.

W kategorii dziecko młodsze strzelano z odległości 15 i 10 m. Oliwia Ryba z Górnika Humniska zajęła 3 miejsce, Patryk Woś (Sagit)zajął 4 miejsce, Patrycja Rybczak (Sagit) zajęła 5 miejsce, Michał Hordij (Sagit) 6 miejsce, Karolina Leśko (Górnik) zajęła 7 miejsce, Bartosz Miskiewicz (Górnik) 9 miejsce.

W kategorii dziecko starsze strzelano z odległości 25,20,15,10m. Bardzo dobry wynik i 2 miejsce uzyskała  Aleksandra Warchałowska  (Górnik)  618 pkt, 3 miejsce wywalczyła Aleksandra Mazur (Górnik),  Emilia Chudzikiewicz (Sagit) i Jakub Bednarczyk zajęli 5 miejsce, Martyna Miciak (Sagit) zajęła 7 miejsce,  natomiast Kacper Piotrowski był 13.

W kategorii młodzik starszy strzelano z odległości 50 i 30m. Patrycja Piotrowska wynikiem 630 pkt zajęła 1 miejsce,  Dawid Lasek wśród chłopców zajął również 1 miejsce, Kamil Kędra wystrzelał 3 miejsce, Konrad Kij zajął 4 miejsce. Ewa Janocha w kategorii młodzik zajęła 7 miejsce.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom - Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów , Elan z Brzozowa, PBS Brzozów, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, Krusz-Bet Temeszów, PZU Życie Rzeszów , Cukiernia Wacława Bieńczak  bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

zt

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne