Menu
Dzisiaj jest: 20 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Puchar Polski juniorów Polskiej Federacji Budo. Brzozowski Klub Ju Jitsu w czołówce

fot. arch. BKSJJ fot. arch. BKSJJ

21 listopada w Tyczynie odbył się już V Otwarty Puchar Polski ju-jitsu. Tyczyn gościł blisko 200 zawodników z całej polski. Hala Szkoły Podstawowej była wypełniona po brzegi. Zawody otworzył burmistrz Tyczyna pan Janusz Skotnicki w raz z panią dyr. Szkoły Podstawowej Zofią Międlar – Mruk. Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu na tych zawodach reprezentowało 16 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.30 przemówieniem pana burmistrza i organizatora prezesa PFB Wiesława Kisiela. Zmaganiom zawodników przyglądały się również media między innymi TVP Rzeszów, w której można było już zobaczyć reportaż filmowy z zawodów. Pojedynki zawodników wzbudzały wiele emocji nie tylko u nich samych ale również u licznej zgromadzonej publiczności. Występ naszych zawodników oceniam za bardzo udany ponieważ niektórzy z nich startowali po raz pierwszy w tak prestiżowych zawodach. Zajęte przez nich miejsca napawają optymizmem do kolejnych startów. Najmłodsi starają się brać przykład ze swoich starszych kolegów z klubu którzy są w kadrze Polski i reprezentują nasz kraj na zawodach międzynarodowych. Mają nadzieje że to właśnie oni kiedyś również zakwalifikują się do kadry Polski.

Wyniki osiągnięte przez zawodników BKSJJ startujący w konkurencji grappling: Nina Bartkowska, kat. + 60 kg zajęła II miejsce, Piotr Ćwiąkała kat. do 50 kg zajął II miejsce,Tigerrose Coombs-Hoard kat. do 60 kg  zajęła IV miejsce, Julian Wątróbski, kat. do 50 kg zajął III miejsce, Filip Mazur, kat. do 60 kg zajął II miejsce, Tomasz Słomski, kat + 60 kg zajął IV miejsce, Krystyna Mazur, kat. do 50 kg zajęła II miejsce, Patryk Cyparski, kat. do 40 kg zajął VII miejsce, Emil Kudła, kat. do 40 kg zajął V miejsce, Kacper Przybyła, kat. do 40 kg zajął VI miejsce.

            Ponadto zawodnicy BKSJJ starowali jeszcze w konkurencji duo system w której zajęli następujące miejsca: Piotr Ćwiąkała i Emil Kudła - IV miejsce, Kacper Przybyła i Patryk Cyparski - IV miejsce, Julian Wątróbski i Tomasz Słomski -  III miejsce, Piotr Ćwiąkała i Jarosław Janusz - II miejsce, Szymon Leń i Filip Mazur - V miejsce, Krystyna Mazur i Nina Bartkowska - I miejsce, Wiktoria Owsiany i Adrian Buczek - III miejsce, Michał Lepucki i Filip Mazur - III miejsce.

Zarząd BKSJJ składają podziękowania osobom i firmom które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie, a szczególności: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT,  PBS Bank, EL-BUD Centrum Elektryczne Sanok, ALTA Brzozów, Eleobudmax Brzozów, i biuropromiocji.pl.

Prezes BKSJJ Andrzej Kędra

Ostatnio zmienianywtorek, 01 grudzień 2015 15:11
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne