Menu
Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Koniec sezonu, BKSJJ z medalami

fot arch. BKJJ fot arch. BKJJ

Kończące sezon zawody dla Brzozowskiego Klubu Sportowego Ju-Jitsu odbyły się 10 grudnia br. w Tyczynie koło Rzeszowa, był to VI Otwarty Puchar Polski juniorów polskiej federacji Budo w ju-jitsu. W zawodach udział wzięło 11 klubów, w tym m.in. nasz klub. Zawodnicy naszego klubu wystartowali w konkurencjach duo system i grappling. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy startujący w duo system: Nina BartkowskaKrystyna Mazur wywalczyły II miejsce, Piotr Ćwiąkała i Jarosław Janusz III miejsce, Michał Lepucki i Filip Mazur V miejsce i najmłodsza para Wiktoria Owsiany i Adrian Buczek zajęli IV miejsce. W drugiej konkurencji grappling, w której wystartowali zawodnicy BKSJJ spisali się również bardzo dobrze: Piotr Ćwiąkała wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i tym samych wywalczył złoto w kategorii do 50 kg., Krystyna Mazur wywalczyła srebro w kategorii do 60 kg., Nina Bartkowska również wywalczyła srebrny medal w kategorii do 70 kg., Kacper Przybyła zdobył brązowy medal w kategorii do 50 kg. i Filip Mazur również wywalczył srebrny medal. Starty zawodników BKSJJ w całym sezonie uważam za bardzo udane, oby ta passa medalowa trwała jak najdłużej.

Zarząd BKSJJ składa podziękowanie osobom i firmom, które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie: burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT, EL-BUD Centrum Elektryczne i Handlowe Sanok, ALTA Brzozów, Eleo-Budmax Brzozów i biuropromiocji.pl.

Andrzej Kędra

Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne