Menu
Dzisiaj jest: 23 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Filip
NAJNOWSZE:

baner3

plus brzozow
reklama
reklama

Rzeszów. 3 memoriałowe medale dla łuczników z Humnisk

fot. ZT fot. ZT

     18 maja w Rzeszowie  na torach łuczniczych klubu Piast 25 Rzeszów przy ul. Miłocińskiej odbyły się zawody łucznicze -  XXXV Memoriał  Antoniego Gromskiego  i  XVII  Memoriał Katarzyny Wiśniowskiej.  W zawodach wzięło udział 65 zawodników z  następujących klubów: Grot Zabierzów, UKS Sajdak Głogów Małopolski, UKS Piast 25 Rzeszów, LKS Jar Kielnarowa, ŁUKS Jedlicze, LKS Makovia Makowisko, UKS Tramp Jarosław, UKS Górnik Humniska, ŁKS Sagit Humniska.  Zawodnicy startowali w kategoriach : młodzik starszy (50m i 30 m) , młodzik (40m i 20 m) , dziecko starsze (25,20,15,10 m) , dziecko (15,10m).

W kategorii młodzik: Patryk Woś( Sagit) zajął 4 miejsce, Patrycja Rybczak( Sagit)  zajęła 5 miejsce  a Oliwia Ryba (Sagit) - była 6. W kategorii dziecko starsze Piotr Supel (Sagit) zajął 5 miejsce. W kategorii dziecko Kruczek Wiktoria (Górnik) zajęła 2 miejsce, Bąk Julia (Górnik) zajęła 3 miejsce, Telesz Bartłomiej (Sagit)  zajął 3 miejsce,  Tybor  Liliana ( Sagit) zajęła 7 miejsce, Kij Jakub (Sagit) zajął 8 miejsce,  Szmigiel Wiktor (Sagit) 9 miejsce, Wójcik Jakub (Sagit) 10 miejsce, Wojcik Szymon( Sagit) 11 miejsce.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa,  firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Cukiernia Wacława Bieńczaka, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz,    Gustek -Trans bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

Tekst i zdjęcia: zt

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 maj 2019 18:36
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne