Menu
Dzisiaj jest: 2 Grudzień 2023    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana

przedzimowo

„Orzełki" z Brzozowa w czołówce rozgrywek ligowych. Gratulacje!

fot. arch. Stowarzyszenia "Orzełki" Brzozów fot. arch. Stowarzyszenia "Orzełki" Brzozów

      W sezonie 2019/2020 Stowarzyszenie Orzełki Brzozów zgłosiło do rozgrywek trzy drużyny, Młodzika do ligi terenowej OZPN Krosno, Orlika Starszego i Żaka Starszego do Ligi Podkarpackiej PZPN Rzeszów. Drużyny po sierpniowych przygotowaniach dobrze zaprezentowały się w swoich rozgrywkach plasując się w czołowych miejscach w tabeli.

Młodzik rozegrał dziewięć meczy, z czego zwyciężył siedem, a dwa przegrał z liderem i wiceliderem. Ta grupa, jako najstarsza w naszym klubie wyznacza poziom wyszkolenia i z optymizmem patrzymy na rozwijające się talenty. W tej rundzie po wakacyjnym przebudowaniu drużyny trener miał do dyspozycji 20 zawodników, co przełożyło się na dużą rywalizacje na treningach. Wszyscy zawodnicy dostawali szansę gry w porównywalnym czasie boiskowym. W ostatnim meczu z Partyzantem Targowiska nasza drużyna została podzielona na dwa składy po 9 zawodników gdzie, każdy zagrał jedną połowę meczu. Dystans do lidera to tylko 3 punkty, więc postaramy się zrobić wszystko, aby cieszyć się na koniec sezonu z triumfu w lidze.

Miejsce

Drużyna

Punkt

Bramki

1

Activ Pro Rymanów

24

43:12

2

Wilczki Grabówka

21

52:19

3

Orzełki Brzozów

21

63:14

4

Przełom Besko   

17

39:24

5

LKS Hłudno

14

45:32

6

LKS Haczów

12

31:28

7

LKS Izdebki 

10

16:30

8

Partyzant Targowiska     

8

14:35

9

Sieniawa Wisłok Start

3

8:35

10

LKS Orzeł Pustyny

1

4:86

              Drużyna Orlik Starszy grając w lidze turniejowej spisała się bardzo dobrze  awansując z pierwszego miejsca do najlepszej szóstki w Podkarpaciu gdzie na wiosnę będzie walczyć o mistrzostwo w swojej kategorii wiekowej. Poziom tej ligi nie był wysoki lecz można być zadowolonym z poziomu koncentracji i wyszkolenia, a strzelenie 115 bramek mówi samo za siebie. Ta drużyna ze sobą trenuje już piąty rok i mamy pewność, że dadzą z siebie wszystko, aby odnieść jak najlepsze miejsce.

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Orzełki Brzozów

75

115:14

2

Ziomki Rzeszów

72

106:30

3

Dynovia Dynów 

44

52:59

4

Strzyżowiak Strzyżów II

33

47:59

5

Strzyżowiak Strzyżów

24

36:92

6

Dynovia Dynów II

12

20:128

Żaki starsze w grupie B zajmują 3 miejsce w Lidze Podkarpackiej na sześć zespołów. Łącznie rozegraliśmy 30 spotkań po 15 minut każde. Notujemy 53 pkt. przy 72 bramkach strzelonych. Poziom był wyrównany, a zarazem wysoki. Awansujemy do grupy mistrzowskiej i na wiosnę walczymy z najlepszymi na Podkarpaciu. Obiektywnie drużyna robi zadowalający progres w szkoleniu, co przekłada się na bardzo dobrą jakościowo grę                  

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

SMS Resovia Rzeszów

73

126:27

2

SPEC Stal Łańcut

60

79:35

3

Orzełki Brzozów

53

72:53

4

Sędziszów Młp.

33

41:64

5

UKS 6 Jasło

26

42:87

6

AP Jasło

22

22:116

               Ponadto grupy nie rozgrywkowe nie marnują czasu rozgrywając cyklicznie sparingi, mecze kontrolne i turniej, przygotowując się do rozgrywek ligowych. Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom i sponsorom: Gmina Brzozów, Polikat, MOSiR Brzozów, Axelo, Cytrusek, Dobry Chleb, Gran-Pik Liwocz, Eleo Budmax, GB-Foto.Pl.

Paweł Szałajko

(Brzozów.pl)

Ostatnio zmienianypiątek, 08 listopad 2019 00:57
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne