Menu
Dzisiaj jest: 28 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

40 lcie

3 razy podium dla łuczników ŁKS Sagit Humniska

fot. Zdziałsaw Toczek fot. Zdziałsaw Toczek

       W dniu 29 lutego 2020 roku w Humniskach odbyły się XX Jubileuszowe  Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa. W zawodach wzięło udział 115 łuczników z województwa podkarpackiego z 10 klubów: SKS Piast Rzeszów, Jar Kielnarowa , Tramp Jarosław, Makovia Makowisko, RRSS-R Legenda Rzeszów, Resovia Rzeszów, ŁUKS Podkarpacie Jedlicze, Sajdak Głogów Młp., Górnik Humniska, Sagit Humniska.

      Zawody otworzył Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, który z okazji jubileuszowych zawodów wręczył następującym działaczom listy gratulacyjne za pracę na rzecz naszego łucznictwa:  Józefowi Tomkiewiczowi, Bolesławowi  Gawrońskiemu, Jerzemu Tympalskiemu, Tadeuszowi Chrobakowi, Jackowi Rybie, Stanisławie Warchałowskiej i Markowi Rybie.

Burmistrz Brzozowa ufundował również puchary za miejsca od 1 do 3 i dyplomy.
Następnie Pan Burmistrz otworzył zawody strzelając z łuku.

W poszczególnych kategoriach na podium stanęli:

Kategoria Open kobiety – strzelano z odległości 18 m:

1 miejsce  Zając Sylwia  (Tramp Jarosław)

2 miejsce  Babiak Natalia (Tramp Jarosław)

3 miejsce  Dziak Gabriela (Tramp Jarosław)

Kategoria Open mężczyźni:

1 miejsce  Marchenko Volodymyr ( Tramp Jarosław)

2 miejsce  Kudroń Józef ( ŁUKS Jedlicze)

3 miejsce Gos Bartłomiej (ŁUKS Jedlicze)

W tej kategorii Puchyr Jerzy ( Sagit Humniska) zajął 18 miejsce
a Kij Konrad ( Sagit Humniska) zajął 23 miejsce.

W kategorii Młodzik – kobiety strzelano z 18 m:

1 miejsce Ryba Oliwia (Sagit Humniska) strzelając swój rekord życiowy  - 272 pkt.

2 miejsce Hulak Sandra ( Tramp Jarosław)

3 miejsce Wilk Weronika (Tramp Jarosław)

Wśród mężczyzn:

1 miejsce Wawrykowicz  Szymon (Tramp Jarosław)

2 miejsce Woś Patryk (Sagit Humniska)

3 miejsce Przywara Kacper ( Sajdak Głogów Młp.)

Miejsce 7 zajęła Herbut Julia (Sagit Humniska)

W kategorii dziecko  strzelano z 15 m

1 miejsce Sochacka Karolina (Jar Kielnarowa)

2 miejsce Kuźma Roksana (Tramp Jarosław)

3 miejsce Kłeczek Kornelia (Sajdak Głogów)

Miejsce 9 zajęła Bąk Julia  (UKS Górnik Humniska)

Wśród  chłopców:

1 miejsce Kisiel Jakub  (Makovia)

2 miejsce Szymczak Adrian ( Jar Kielnarowa)

3 miejsce Kutyła Łukasz  (Makovia)

4 miejsce Supel Piotr (Sagit Humniska)

Wśród najmłodszych dzieci (dziewczyny) strzelano z 10 i 5 m:

1 miejsce Skrzypek Amelia (Makovia)

2 miejsce Chysz Zuzanna (Makovia)

3 miejsce Gorzelec Ewa (Jar Kielnarowa)

Miejsce 5 zajęła  Kruczek Wiktoria (Górnik Humniska) , miejsce 7 zajęła Grela Marcelina (Sagit Humniska)

Chłopcy:

1 miejsce Austin Jeremi  (Legenda Rzeszow)

2 miejsce Grabek Filip (ŁUKS Jedlicze)

3 miejsce Szmigiel Wiktor (Sagit Humniska)

Miejsce 5 zajął  Telesz Bartłomiej (Sagit) , miejsce 6 zajął Przybyła Filip (Sagit).

 Uzyskane wyniki i zajęte miejsca przez naszych zawodników potwierdzają stały wzrost formy. Napawa to optymizmem, iż  kolejne starty będą należały również do bardzo udanych, szczególnie w kategorii młodzik, gdzie w dniach 28-29 marca 2020 roku w Nowej Rudzie odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania sponsorom: Burmistrzowi Brzozowa,  firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Cukiernia Wacława Bieńczaka, Stanisławowi i Józefowi Telesz,    Gustek –Trans, bez ich wsparcia nie było by sukcesów. (ZT)

Ostatnio zmienianywtorek, 03 marzec 2020 23:44
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne