Menu
Dzisiaj jest: 11 Maj 2021    |    Imieniny obchodzą: Mira, Franciszek, Ignacy

logo321

Brzozów. Młodzi szachiści na zgrupowaniu w Bystrem.

fot. Jolanta Owsiana fot. Jolanta Owsiana

  W dniach 9-16 sierpnia br., w Bystrem w Bieszczadach odbyło się zgrupowanie członków kadry wojewódzkiej szachistów. W zgrupowaniu wzięło udział 31 zawodników, w tym czwórka z UKS SP Nr 1 w Brzozowie; Milena Owsiana, Jan Jagodziński, Paweł Styczkiewicz i Franciszek Drożdżal.

 Na zgrupowaniu w godzinach przedpołudniowych odbywały się zajęcia szkoleniowe z trenerami, a od godziny 15:00 do kolacji rozgrywano turnieje szachowe. Nasi zawodnicy ze względu na wiek i posiadane niższe kategorie szachowe rozgrywali turnieje w grupie B, w której występowało 21 zawodników. Ostatecznie z naszych zawodników najlepiej wypadła Milena Owsiana, która zdobyła 5 punktów /z rozgrywanych 9 partii/ przed  Jankiem Jagodzińskim, który uzyskał punktów 4.5.

W trakcie zgrupowania zorganizowano ponadto wycieczki krajoznawcze; przejazd statkiem po Zalewie Solińskim i kolejką Bieszczadzką. Koszty pobytu naszych zawodników częściowo pokrył Podkarpacki Związek Szachowy  przy wkładzie własnym  UKS SP Nr 1 w Brzozowie.

Kazimierz Kozubal

  fot: Jolanta Owsiana, Kazimierz Kozubal                                                                                                                                                

Ostatnio zmienianywtorek, 18 sierpień 2020 23:54
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne