Menu
Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Paweł Sowiński w gronie laureatów

fot. ze zbiorów P. Sowińskiego fot. ze zbiorów P. Sowińskiego

    W dniach 6-13 maja w Ośrodku Wczasowym KAMA w Darłowie (Dzielnica Darłówko),Województwo Podkarpackie wygrało szachową klasyfikację medalową Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

Szachiści z Podkarpacia zdeklasowali zawodników reprezentujących kluby z pozostałych województw w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 12 i 14, zdobywając  3️ złote medale i 1️ medal srebrny.

Mistrzem Polski do lat 14 został Paweł Sowiński

Mistrzynią Polski do lat 14 została Alessia Natoli

Mistrzynią Polski do lat 12 została Gabriela Tokarz

Wicemistrzem Polski do lat 12 został Wiktor Golis

Wielkie gratulacje dla zawodników, rodziców, trenerów oraz klubów LKSz GCKiP Czarna i Klub Szachowy Gambit Przeworsk oraz pozostałych zawodników reprezentujących kluby z Województwa Podkarpackiego.

Paweł jest zawodnikiem klubu z Czarnej choć mieszka w podbrzozowskich Humniskach. Drugi z naszego regionu – Dawid Futyma ze Starej Wsi  występujący obecnie w TC Szach Mielec zajął dalsze miejsce. (OOM)

Szczegółowe wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_704/ - C14

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_702/ - D14

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_703/ - D12

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_705/ - C12

Podkarpackie

Podkarpackie -  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_704/ - C14serwis samorządu województwa

Ostatnio zmienianywtorek, 30 maj 2023 01:08
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne